up
ara

Karakılıcın DövülüşüKarakılıç Üçlemesi 1

Karakılıcın DövülüşüKarakılıç Üçlemesi 1 Konusu ve Özeti

Karakılıcın DövülüşüKarakılıç Üçlemesi 1
Karakılıcın DövülüşüKarakılıç Üçlemesi 1 kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yazar:
Çevirmen: Niran Elçi
Yayınevi: İthaki Yayınları
ISBN: 9789758607617
Sayfa: 487 sayfa Basım Tarihi: 2002
Büyü güçlerinden yoksun doğan ve doğduğunda hakkı olan her şeyden mahrum edilen Joram, "ölü" kabul edilmiştir. Ama yine de uzak bir kır köyünde, yoksun olduğu gücü ihtiyat ve elçabukluğu sayesinde saklayarak büyümeyi başarır. Kendi savunurken birini öldürmek zorunda kalan Joram, artık sırrını köylülerden saklayamaz; büyüsü yoktur, yaşamı yoktur. Yabantopraklar'a kaçan Joram, uzun zaman önce yasaklanmış olan bilim sanatını uygulayan, kanun kaçağı Teknolojistler'e katılır. Burada gizemli bir "ölü adamı" avlamak için özel görevle gönderilen, fakat bunun yerine kendisini karanlık Duuk-tsarith kastından kaçak bir savaşbüyücüsü ile bir zeka ve güç yarışı içinde bulan, katalist Saryon ile tanışır. Joram ile Saryon birlikte daha büyük bir yazgı arayışına başlarlar -zalim Blachloch'u devirmelerini ve güçlü, büyü emici Karakılıç'ı yapmalarını sağlayacak gizli kitapların keşfiyle başlayan bir yazgı.Karakılıç'ın DövülüşüGörkemli büyü, fantazya ve macera destanı Karakılıç Üçlemesi'nin ilk cildi.
Wan Shi Tong

Wan Shi Tong

@wanshitong

Ortalama bir epik-fantastik kitap. Zaman Çarkı, Buz ve Ateşin Şarkısı gibi eserlerle karşılaştırılamaz ama fantastik edebiyatın tutkunlarını tatmin edecektir. Henüz kitap serisini bitirmediğimden okunmalı ya da okunmamalı diyemiyorum. Umarım diğer kitaplarda kurgusu güzelleşir de tavsiye edebileyim kitabı.
0 yorum

Karakılıcın DövülüşüKarakılıç Üçlemesi 1 - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle