up
ara

Zafer Sızlanarak Kazanılmaz

Zafer Sızlanarak Kazanılmaz Konusu ve Özeti

Zafer Sızlanarak Kazanılmaz
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına adım atan Haluk Tatar tarafından kaleme alınan Zafer Sızlanarak Kazanılmaz kitabı Eğitim, Kişisel Gelişim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 2019 yılında 9786053115571 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zafer Sızlanarak Kazanılmaz isimli kitap 480 sayfadan oluşuyor. Zafer Sızlanarak Kazanılmaz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: Destek Yayınları
ISBN: 9786053115571
Sayfa: 480 sayfa Basım Tarihi: 2019
Büşra

Büşra

@hayalidostun

Kendini gerçekten geliştirmek istiyor musun ?
☆☆Haluk hocayı bu sene keşfettim youtube sayesinde. Adam cehaletle savaşmak adına elinden geleni yapıyor e bizim de katkımız olmasın mı yahu. Kitap harika mutlaka alın okuyun ve herkese tavsiye edin. Alsinlar okusunlar. Kendini gerçekten geliştirmek istiyorsan oku arkadaşım. Klasik ve klişe kişisel gelişim değil bu kitap. Bol bol altı çizilip not almalık. Hem genel kültür konusunda da çok şey katacak daha ne olsun yahu. ☆☆
3 beğen · 1 yorum
Nebukadnezar (@nebukadnezar)
Herkesin evinde bulundurması gereken bir baş ucu kitabı bence. Bu kitabı öyle bir defa okuyup bırakmak olmaz, vakit buldukça açıp açıp arqlardan okumak lazım.
20.04.19 beğen 1 cevap

Zafer Sızlanarak Kazanılmaz - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Hakan

Hakan

@hakani

Baş Ucu Kitabım paylaşım fotoğrafı
Baş Ucu Kitabım
Zaman zaman burada Eğitici Videolar odasında videolarını paylaştığım Video Eğitim YouTube kanalının kurucusu Haluk Tatar geçtiğimiz ay içerisinde bu kitabı çıkardı. Kitap şu an yok satıyor ve -15. baskıyı çoktan yaptı. Tabii ben de derhal edindim ve yavaş yavaş okumaya başladım. Kıytırık kişisel gelişim kitaplarındansa bu kitabı tavsiye ederim. Okuyun, iyi gelecek hepinize.
ataç ikon Zafer Sızlanarak Kazanılmaz
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğeni · 0 yorum beğen ikon