up
ara

Ömer Bin Abdülaziz

Ömer Bin Abdülaziz Konusu ve Özeti

Ömer Bin Abdülaziz
İslam Medeniyetine Giriş ve İslam Tarihine Giriş kitaplarının da yazarı İmadüddin Halil tarafından kaleme alınan Ömer Bin Abdülaziz kitabı Din, İslamcılık türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 2019 yılında 9786050829914 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ömer Bin Abdülaziz isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Ömer Bin Abdülaziz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Timaş Yayınları
ISBN: 9786050829914
Sayfa: 256 sayfa Basım Tarihi: 2019

Ömer Bin Abdülaziz - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
iyikikitap

iyikikitap

@iyikikitap - İstanbul

“Dünya hayatı yok olmaya doğru kısalıp duran bir gölge gibidir. Durum bu olmasına rağmen insan, canını dişine takarak dünya için çalışmakta ve onu kendisinin göz aydınlığı olacağını zannetmektedir. Ancak yüce Allah onun için olan kaderini tecelli ettirdiğinde ve ölüm okunu boğazına sapladığında artık onun için her şey biter. Dünyanın da, peşine koşturduklarının da bir önemi kalmaz. Artık tüm zenginlikleri ve ortaya koyduğu eserleri başkalarının olacaktır. Aslında dünya fayda verdiğinden daha çok zararlıdır. O, kısa bir zaman için sevindirir ama uzun süre üzer.”
ataç ikon Ömer Bin Abdülaziz
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
iyikikitap

iyikikitap

@iyikikitap - İstanbul

"Ömer bin Abdülaziz’in dönemi yargı alanında tarihimizde eşsiz bir yere sahip olan dedesi Hz. Ömer’in zamanını hatırlatmaktadır. Dede ve torun aynı kaynaktan beslenmiyorlar mı?! Kur’ân-ı Kerîm ve Nebevî Sünnet kandilinden aldıkları ışıkla adeta karanlık gecelerimizi aydınlatmıyorlar mı?! İnsanlık bu kandilin parıltılarıyla nurlandığı sürece hak ve adaletin ortadan kalkması söz konusu olabilir mi?!"
ataç ikon Ömer Bin Abdülaziz
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum