up
ara

Yahudilik-Masonluk Dönmelik

Yahudilik-Masonluk Dönmelik Konusu ve Özeti

Yahudilik-Masonluk Dönmelik
Çerçeve 3 kitabının da yazarı Necip Fazıl Kısakürek tarafından kaleme alınan Yahudilik-Masonluk Dönmelik kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Büyük Doğu Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789758180936 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yahudilik-Masonluk Dönmelik isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Yahudilik-Masonluk Dönmelik kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Büyük Doğu Yayınları
ISBN: 9789758180936
Sayfa: 200 sayfa Basım Tarihi: 1970
Necip Fazıl'ın Büyük Doğu dergilerindeki, Bir millet ve memleket birlik ve bütünlüğünü güve gibi için için yiyen gizli kuvvetleri tanımak; onları ister isimlendirerek ister isimlendirmeyerek, fakat mutlaka kurmay sırlariyle teşhis etmek ve ruh vatanında nüfuz ve istilâ nahiyelerini farketmek bakımından büyük kıymet ve ehemmiyetteki yazıları...Yahudilik - Masonluk - Dönmelik kitabında bütünleştirilmiştir.
yunus coşkun

yunus coşkun

@yunuscoskun

İçimize sızan ve bizi içimizden çürüten nice bozukluğun menbağını kısaca ve net bir şekilde tahlil eden üstad'ın kaleminden güzel bir eser. Üstad'ın eserlerine yeni başlayanlar için ideal olur.
1 beğen · 0 yorum

Yahudilik-Masonluk Dönmelik - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle