up
ara

Olmaz Olsun Cüzdanımda Milyonlar

Olmaz Olsun Cüzdanımda Milyonlar Konusu ve Özeti

Olmaz Olsun Cüzdanımda Milyonlar
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Victoria Conelly tarafından kaleme alınan Olmaz Olsun Cüzdanımda Milyonlar kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nemesis Kitap yayınevinden 2009 yılında 9786055913335 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Olmaz Olsun Cüzdanımda Milyonlar isimli kitap 265 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Meriç Deniz çevirmiştir. Kitap Hazinem Dediğim Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Olmaz Olsun Cüzdanımda Milyonlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çevirmen: Meriç Deniz
Yayınevi: Nemesis Kitap
ISBN: 9786055913335
Sayfa: 265 sayfa Basım Tarihi: 2009
Çiçekçi Molly Bailey, lotoda büyük ikramiyeyi kazanır ve kazandığı paradan kurtulmak ister. Bir an önce!Tom Mackenzie, işini kaybetmenin eşiğindedir. Gazetecilik kariyerini sürdürmek istiyorsa, olay yaratacak bir haber bulmak zorundadır. Bir an önce!En iyi çözümün serveti paylaşmak olduğuna inanan Molly, paraları dağıtırken, ülkenin peşinde en çok koşulan insanı haline gelir. Yanında sadece sevimli köpeği Fizz ve kadim dostu Beetle'ı ile hayatının yolculuğuna çıkar. Molly'yi önce kim bulacak?Medya mı yoksa ailesi mi?Peki ya aşk?
Ceren Acer

Ceren Acer

@cerenacer948

Daha önce bu kadar değişik bir kitap okumadım konusu alışılmadık geldi harikaydı ama tavsiye ederim şiddetleeee :)Komediydi tabi tebessümün yanında dramda vardı. Bu kitaptan resmen profesyonellik akıyor.
1 beğen · 0 yorum
Gökçe

Gökçe

@gokcee

Hep aynı konulardan sıkılmıştım gerçekten iyi geldi bu kitap herkese tavsiye ederim :)
5 beğen · 0 yorum
ReadeR

ReadeR

@kutupyildiz

Sıradan olmayan, bir çırpıda okunacak tatlı harika bir kitap.
1 beğen · 0 yorum

Olmaz Olsun Cüzdanımda Milyonlar - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Ceren Acer

Ceren Acer

@cerenacer948

Molly'yi önce kim bulacak?
Medya mı yoksa ailesi mi?
Peki ya aşk?
ataç ikon Olmaz Olsun Cüzdanımda Milyonlar
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
265
KİTAP
Hazinem Dediğim Kitaplar
Kitap hazineleri ortaya çıksın! Hazine değerindeki kitaplarımızı bu listede paylaşıyoruz. Sen de en değer verdiğin ve herkesi...
315
KİTAP
En Sürükleyici Kitaplar
Yemek yemek, uyumak gibi doğal ihtiyaçlarını unutmana sebep olacak en sürükleyici kitaplar bu listede! Sen de en sürükleyici ...