up
ara

Ahmaklar Şöleni - Morganville Vampirleri Serisi 4. Kitap

- The Morganville Vampires

Ahmaklar Şöleni - Morganville Vampirleri Serisi 4. Kitap Konusu ve Özeti

Ahmaklar Şöleni - Morganville Vampirleri Serisi 4. Kitap
Cam Ev - Morganville Vampirleri Serisi 1. Kitap kitabının da yazarı Rachel Caine tarafından kaleme alınan Ahmaklar Şöleni - Morganville Vampirleri Serisi 4. Kitap kitabı Roman (Çeviri), Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9786054377084 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ahmaklar Şöleni - Morganville Vampirleri Serisi 4. Kitap isimli kitap 285 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Evrim Şoplan çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ahmaklar Şöleni - Morganville Vampirleri Serisi 4. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Çevirmen: Evrim Şoplan
Yayınevi: Artemis Yayınları
ISBN: 9786054377084
Sayfa: 285 sayfa Basım Tarihi: 2010
Morganville'de vampirler ve insanlar aranan huzura kavuşmuş gibi görünüyor. Claire'se bu barış ve sükunet ortamına bir an için bile kanmadı. Özellikle Bay Bishop'ın ziyareti şüphe uyandırıcıydı. Ne de olsa adam eski bir vampirdi. Dahası Claire'in bildiği kadarıyla durmuş oturmuş, mutlu bir yaşam gelecek hayalleri arasında yer almıyordu. Bir şeylerin peşindeydi.
Kesin, ama neyin?
Claire, Bay Bishop'ın şeytani tuzağını, şöleni andıran dev bir baloda farkedecekti. Bu adamın kasabada yaşayan ölümlü ve ölümsüz ahali için ürkütücü planları vardı. Tabii yoluna çıkan olmazsa. Hem fazla ipucu vermeden söyleyelim. Zafer bazen aşka saklanır!
Müjde Tekin

Müjde Tekin

@mujdetekin

Çok ama çok ara verdikten sonra eski tempoma dönmek için harekete geçtim. Kitap uzun bir süre elimde süründü resmen. Ama başladıktan sonra da su gibi akıp gitti; demek ki asıl iş başlama kısmıymış.
Serinin dördüncü kitabında;

Amelia’nın babası Bay Bishop’ın ziyareti ile Morganville Kasabası fazlasıyla hareketleniyor. En kıdemli bir vampir olan Bishop, bir şeylerin peşindeydi.
Kesin, ama neyin?
Claire, Bay Bishop’ın şeytani tuzağını, şöleni andıran dev bir baloda fark edecekti. Bu adamın kasabada yaşayan ölümlü ve ölümsüz halk için ürkütücü planları vardı. Tabii yoluna çıkan olmazsa. Bishop kitaba fazlasıyla renk getirmiş(vahşice de olsa)
Ama bana nedense serinin daha 4 kitabını okudum ama olaylar birbirinin tekrarı gibi gelmeye başladı. Açıkçası devamını okumak hiç ilgimi çekmemeye başladı kalmadı hiç
1 beğen · 0 yorum
Sümeyye Karaköse

Sümeyye Karaköse

@sumeyyekarakose

Bu serinin tamamını kitaplığımda çok isterim ama yalnızca ilk iki kitabı bende bulunuyor. Ama kütüphanede sırada bekleyerek bu seriyi okudum ve gerçekten tartışılmaz zevkli bir seri!!
0 beğen · 0 yorum
Edena

Edena

@sabira

Seri kitapları okumayı sevenlere tavsiye ederim. serinin 9 kitabı elimde bulunmakra ve diger 4 kitabı almağıda kesinlikle düşünüyorum .
0 beğen · 0 yorum

Ahmaklar Şöleni - Morganville Vampirleri Serisi 4. Kitap - S41

Michael, Amelie'nin boşalttığı sandalyeye oturup satranç tahtasına baktı ve taşları yavaşça dizmeye başladı. Claire onun satranç düşündüğünü hiç sanmıyordu.''Shane,''dedi Michael. ''Kilitleri kontrol eder misin?''
Beyza Nur Akçaalan tarafından eklenmiştir.
505
KİTAP
Seri Kitaplar
Birden fazla kitaptan oluşan ve uzun sürmeleri nedeniyle okurken adeta hayatımızın bir parçası olan seri kitaplar listelenmiş...
162
KİTAP
Vampir Severlerin Okuması Gereken En İyi Vampir Kitapları
Vampirleri ilgi çekici bulanların mutlaka okuması gereken, bazen gizemli, bazen romantik, bazense gerilim dolu en iyi vampir ...