up
ara

Küçük Düşler Büyük Umutlar

Küçük Düşler Büyük Umutlar Konusu ve Özeti

Küçük Düşler Büyük Umutlar
Dertler Şarabı Sever kitabının da yazarı Kim Gruenenfelder tarafından kaleme alınan Küçük Düşler Büyük Umutlar kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sonsuz Kitap yayınevinden 2012 yılında 9786053844815 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Küçük Düşler Büyük Umutlar isimli kitap 440 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Emrah Saraçoğlu çevirmiştir. Kitap En Karamsar Okurları Bile Mutlu Eden Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Küçük Düşler Büyük Umutlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çevirmen: Emrah Saraçoğlu
Yayınevi: Sonsuz Kitap
ISBN: 9786053844815
Sayfa: 440 sayfa Basım Tarihi: 2012
Evlilik partisindeki pasta piyangosu sayesinde pastanın içine yerleştirilmiş her tılsım, onu çeken kişiye kaderini değiştirmesi için ihtiyacı olan yardımı bahşedecektir. Nic kendisinin ve iki arkadaşının hangi tılsımı çekeceğini kontrol etmek için elinden geleni yapar. Ancak tılsımlar gizemli bir şekilde Nic'in ayarladığı konumdan kayar ve üç genç kadının tüm planları suya düşer.

Bu kitap hayatınızı renklendirecek ve yüzünüzde kocaman bir gülümseme yaratacak. Son sayfaya gelmeyi hiç istemeyeceksiniz…

Küçük düşleri, büyük umutları ve dostlukları yeşertmeye çalışan hayatın içinden üç kadın ve onların inanılmaz hikâyeleri...


"Şahane diyaloglar ve lafı gediğine koymalarla gülmekten öldüren bir kitap."
RT Book Reviews

"Kadın erkek ilişkilerine dair tatlı bir hikâye."
Chicago Sun Times

"Alışıldık ucuz romanların çok üstünde…
İyi çizilmiş karakterler ve hınzır bir espri anlayışı…"
Library Journal
Cemile Yetim

Cemile Yetim

@yetimcemile

Kadın-erkek ilişkilerini eğlenceli ve bir o kadar da akıcı anlatan bir kitap.Arkadaşlık, dostluk ve aile ilişkilerini konu alan kitap yer yer kendinizi güldürürken düşündürüyor.Çok beğenerek okuduğum güzel kitaplardan biri :)
0 beğen · 0 yorum
ilknur doruk

ilknur doruk

@ilknurdoruk

Kitap dedigimiz sey ruha hitap eder insanlar kitapta kendi dunyalarinda canlandirirlar her seyi bu kitap tam bi rezalet ergen kitabi bos yere vakit kaybi sana bir sey vermeyecekse okuma bu sana daha cik sey kazandiri yazulmak icin yazilmis ..
0 beğen · 0 yorum
Nihal

Nihal

@nihaltasci

Kitap o kadar eğlenceliydiki bir günde okudum resmen. Tek kelimeyle bayıldım. Hiçbir kısmı sıkmadı, her sayfasında yüzümde bir tebessümle okudum, çoğu yerde kahkaha attım. Kesinlikle okunması gereken harika bir kitap :))
1 beğen · 0 yorum
Buğlem Öner

Buğlem Öner

@buglemoner

Kitabın akıcılığını tam olarak bulamadım bu kitapta. Çok sıkıcı değildi. Çok zevk veren de değildi. Bir kaç bolumunu gülerek okudum ama. Diğer okurların ortalamasına göre puan verdım
0 beğen · 0 yorum
ÇölKelebeği

ÇölKelebeği

@colkelebegi

Çerez
Edebi yönden getirisi olmayan bir kitap.
Çerez dediğimiz kitapların kategorisine girebilir.Yaz için uygun.Bazen insan kafa dağıtacak bişeyler okumak istiyor.
2 beğen · 0 yorum

Küçük Düşler Büyük Umutlar - S41

O gece darmadağın olan evi toplamaya çalışırken Scott bana yardımcı oluyor.
Ya da şöyle mi demeliyim, Scott geliyor ve beraber, kalan ordövrleri mideye indirip şampanya ile kafayı bulduktan sonra bir çift evlilik filmi izliyoruz. İkimiz de birer tane seçtik: Onun seçimi "Wedding Crashers1 benimki ise "27 Dresses."
Hilal Gündoğdu tarafından eklenmiştir.
ÇölKelebeği

ÇölKelebeği

@colkelebegi

Sessizliğe ihtiyacım var,kendi düşündüklerimi duymam gerekiyor.{S.125}
9 beğen · 0 yorum
Nihal

Nihal

@nihaltasci

Bazen bir ilişki çürümeye başlar ve ölüm vakti yaklaştığında, onu kurtarmak için ne yapacağınızı bilemezsiniz.
ataç ikon Küçük Düşler Büyük Umutlar
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
8 beğen · 0 yorum
Nihal

Nihal

@nihaltasci

Herkes bağırırken her şey yeterince kötüdür. Ancak eğer kimsenin diyecek bir şeyi kalmamışsa, her şey bitmiştir.
ataç ikon Küçük Düşler Büyük Umutlar
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
4 beğen · 0 yorum
Buğlem Öner

Buğlem Öner

@buglemoner07

Hayır canım beni sallayıp gitmiş olamaz. Önceki gece yaptıklarımın sorun olmadığı konusunda temin edilmem gerektiğini bildiği bir sabah, bana kendimi tamamen terk edilmiş hissettirmeye kalkmış olamaz.
3 beğen · 0 yorum
Nihal

Nihal

@nihaltasci

Tamam, yirmili yaşlarındaki kadınları bundan sonra hep kıskanacak olabilirim. İlk öpücüğün tutkusunu özleyeceğim. Geleceğimin nasıl olacağı ile ilgili hayaller kurmayı özleyeceğim. Evimi temizleyip uyuduktan sonra uyandığım zaman hala temiz olmasını özleyeceğim. Gece yarısı bowlinge gitmeyi, zarif mekanların ucuzluk saatlerini kollamayı ve hayatımı "2:34'te çocukları al" etrafında programlandırmamış olmayı özleyeceğim. Ama karşılığında elimde daha güzel bir şey var. Ne olursa olsun, bir ailem var artık.
ataç ikon Küçük Düşler Büyük Umutlar
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
2 beğen · 0 yorum
37
KİTAP
En Karamsar Okurları Bile Mutlu Eden Kitaplar
Karamsar bir ruh halindeki okurlarını bile gülümsetmeyi başarabilen içi mutluluk dolu kitaplar listelenmektedir. Sen de tebes...