up
ara

Dukan Diyeti

Dukan Diyeti Konusu ve Özeti

Dukan Diyeti
Dukan Diyeti kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yazar:
Çevirmen: Zeynep Kumruluoğlu
Yayınevi: Pegasus
ISBN: 9786054263738
Sayfa: 320 sayfa Basım Tarihi: 1970
Her yaz zayıflamakla uğraşmayın... Ömür boyu zayıf kalın! 5 milyondan fazla fransız kadını bu diyetle zayıfladı!Spor yapmadan; sınırsız et, tavuk ve balık yiyerek; strese girmeden kilo vereceksiniz! Mucize diyet artık türkçe..."Daima formda kalmak ister misiniz? Perşembe günleri hariç, istediğinizi yiyebilirsiniz."-The Daily Mail-"Yeni trend! Jennifer Lopez doğum sonrasında kilolarını bu diyet sayesinde verdi."-Marie Claire-"Bu yeni diyet ünlülerin dünyasına fırtına gibi girdi."-Elle-"Bütün Fransa'da kadınlar birbirlerine Pierre Dukan ismini fısıldıyor... Kilolarından kurtulan Fransız kadınlarının güvendikleri tek diyet."-Grazia-Bu kitapta herkes kendi durumuna uyan çözümler bulacak!Yalnızca forma girmek için birkaç kilo vermeyi isteyen genç kadınlardan, ciddi obezite vakalarına, menopoz ya da ergenlik sorunları nedeniyle kilo alanlara kadar herkese sesleniyoruz: Bu kitap sizin için yazıldı!Bu pratik zayıflama kılavuzu, içerdiği değerli somut önerilerin yanında, kulağınıza küpe etmeniz gereken özet bilgiler ve zayıflama sürecini keyifli hale getirecek yemek tarifleri ile menüler sunduğundan, kilo fazlası olanların yüzlerini güldürecek en sevdikleri dostları olmaya aday!
Kralkatili

Kralkatili

@kralkatili

Okudum-Uyguladım
Bu tür kitaplara inceleme yapmak demek sanırım '' işe yarıyor mu? '' sorusunu cevaplamak demek olur.
Cevap: Evet birebir yapın işe yarıyor.
ataç ikon Dukan Diyeti
kitaba 8 verdi
0 yorum

Dukan Diyeti - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
212
KİTAP
Tüm Zamanların En Çok Satan Kitapları
Aşk, fantastik, polisiye, bilim kurgu ve diğer kitap türlerini kapsayan ve zirveyi kolay kolay kaptırmayan tüm zamanların en ...