up
ara

Büyük Kötü Kurt

Büyük Kötü Kurt Konusu ve Özeti

Büyük Kötü Kurt
Maximum Ride - Son Uyarı kitabının da yazarı James Patterson tarafından kaleme alınan Büyük Kötü Kurt kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Goa yayınevinden 1970 yılında 9789759064790 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Büyük Kötü Kurt isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Büyük Kötü Kurt kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Goa
ISBN: 9789759064790
Sayfa: 336 sayfa Basım Tarihi: 1970
Alex Cross, FBI'a katıldıktan sonra aldığı ilk görevde, yeni meslektaşlarının engellemeleriyle karşılaşır. Ülke genelinde, güzel kadınlar köle olarak alınıp satılmak amacıyla kaçırılmaktadır. Bu ahlaksız planın ardında, Kurt ismiyle bilinen, organize suç dünyasında hüküm sürmekte olan, gölge bir karakter vardır. Eski nişanlısının geri dönüşüyle özel yaşamında oluşan karmaşa ve FBI'ın onun sabrını zorlayan tedbir uygulamaları sebebiyle, Alex kendini kaybetmek üzeredir. Bir ismi ya da yüzü olmayan acımasız yok edicinin izini sürmek için o da yalnız bir kurda dönüşmek zorundadır.
nihan avcioglu

nihan avcioglu

@nihanavcioglu

James Patterson nın okuduğum üçüncü kitabıydı. Üçü için de fazla iddialı olmadıklarını söyleyebilirim. Vasatın üstünde, mükemmelin altında orta karar aksiyon kitaplarıydı. Benim çok takıldığım ve kitabı yorumlamamda çok etkili olan arka sayfa tanıtımları, kitaptan beklentinizi arttırıp bitirdiğiniz de abartılı bulduğunuz türden. Vakit geçirmek için okunabilecek ancak yüksek beklentilere de girilmeyecek aksiyon kitapları arıyorsanız yazarın kitapları bu tanıma son derece uygun.
Büyük Kötü Kurt' a ayrıca değinirsek ailesi ile işi arasında denge kurmaya çalışan bir polisin, yeni katıldığı FBI da ekibiyle beraber Rus bir mafya babasının peşine düşmesini anlatıyor. Kitabı başarılı buldum. Konusu çevirisi iyiydi. Sadece gerilimli, heyecanlı sahnelerin okuyucuya biraz daha abartılı aktarılabileceğini düşünüyorum.
ataç ikon Büyük Kötü Kurt
kitaba 7 verdi
2 beğen · 0 yorum

Büyük Kötü Kurt - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle