up
ara

Kayıp Sabahlar

Kayıp Sabahlar Konusu ve Özeti

Kayıp Sabahlar
Seni Unutmaya Gücüm Yetmedi kitabının da yazarı Ahmed Günbay Yıldız tarafından kaleme alınan Kayıp Sabahlar kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786051140261 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kayıp Sabahlar isimli kitap 368 sayfadan oluşuyor. Kayıp Sabahlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Timaş Yayınları
ISBN: 9786051140261
Sayfa: 368 sayfa Basım Tarihi: 1970
Ahmet Günbay Yıldız'ın kaleminden; aile ilişkileri, ahlak, insana verilen değer üzerine düşündürücü bir roman...Her istediğini elde edebilen ancak mutlu olamayan bireyler; maddiyat hırsının peşine düşülerek işlenen suçlar; yaşanan ahlaki çöküntüye inat onurunu, çalışma azmini ve saflığını yitirmeden iyiliği ve güzelliği yaymaya çalışan insanlar romanın temel taşlarını oluşturuyor. Varlıklı ancak parçalanmış, geçmişinde karanlık sırlar barındıran bir ailenin kızları, onların arkadaşları ve söz konusu ailelerin yollarının kesişmesi çevresinde gelişen olaylar maddiyat, ahlak, doğruluk, aile ilişkileri gibi kavramları sorgularken, okuyucu soluksuz ve düşündürücü bir serüvene davet ediyor.
Misafir

Misafir

@misafir000

Herkesin öve öve bitiremediği bu yazarın bir kitabını okuyayım demiştim.Demesem de hiçbir şey kaybetmezmişim. 'Bir daha kitaplarını okumam' dediğimi hala hatırlıyorum.Hatta kitaptaki olayları ve karakterleri de.Demek ki sevmediğimiz şeyler de zihnimize yerleşebiliyor.Eğer roman yazmak kurgu oluşturup iki satır karalamaksa okumamayı tercih ederim..!
ataç ikon Kayıp Sabahlar
kitaba 2 verdi
0 beğen · 0 yorum
Büşra İşcan

Büşra İşcan

@papatyaaaaaaaam

Kayıp sabahların olmasın sevdiğim. Okuduğun en güzel kitaplardandı.
ataç ikon Kayıp Sabahlar
kitaba 10 verdi
1 beğen · 0 yorum
ilknur

ilknur

@ilknur

süper kitap ●  » 
ataç ikon Kayıp Sabahlar
kitaba 10 verdi
1 beğen · 0 yorum

Kayıp Sabahlar - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle