up
ara

Ejderhanın Günü Warcraft

Ejderhanın Günü Warcraft Konusu ve Özeti

Ejderhanın Günü Warcraft
Huma Destanı (Ejderha Mızrağı) kitabının da yazarı Richard A. Knaak tarafından kaleme alınan Ejderhanın Günü Warcraft kitabı Roman, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789758733224 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ejderhanın Günü Warcraft isimli kitap 370 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Görkem Köroğlu çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ejderhanın Günü Warcraft kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çevirmen: Görkem Köroğlu
Yayınevi: Artemis Yayınları
ISBN: 9789758733224
Sayfa: 370 sayfa Basım Tarihi: 1970
Dalaran büyücülerinin dışladığı genç büyücü Rhonin eski mevkiine dönme fırsatını arıyordu. Kendisini destekleyen gizemli bir büyücü sayesinde bu fırsatı buldu. Bunun için, orkların elindeki, tehlikeli Khaz Modan diyarına bir yolculuk yapması gerekmekteydi.Rhonin ve yol arkadaşı, korucu Vereesa asla tahmin edemeyecekleri müthiş bir maceranın içine sürükleniyorlardı. Azeroth dünyasının kadim güçleri son bir savaş için karşı karşıya gelirken genç büyücü Rhonin bu savaşın kilit noktası olacaktı... Ejderhanın Günü başlayacaktı...Kılıçlar, büyü ve ejderhalarla ilgili bu hikaye Blizzard Entertainment'ın en çok satan, ödüllü bilgisayar oyunu Warcraft'dan ilham alınarak yaratılmıştır.
kym

kym

@kym

bir World of Warcraft oyuncusu olarak hoşuma gitti. 5 büyük ejderhayı konu edinmiş bir kitap. tavsiye ederim.
ataç ikon Ejderhanın Günü Warcraft
kitaba puan vermedi
0 beğen · 0 yorum

Ejderhanın Günü Warcraft - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
399
KİTAP
Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar
Okurları gerçek dünyadan koparıp bambaşka diyarlara götüren, hayal gücünün sınırsızlığını kanıtlar nitelikteki en iyi fantast...