up
ara

Ölüm Defteri - Cilt: 2

Ölüm Defteri - Cilt: 2 Konusu ve Özeti

Ölüm Defteri - Cilt: 2
Ölüm Defteri - Cilt: 8 kitabının da yazarı Tsugumi Ooba tarafından kaleme alınan Ölüm Defteri - Cilt: 2 kitabı Çizgi Roman, Manga türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akılçelen Kitaplar yayınevinden 2011 yılında 9786055381035 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ölüm Defteri - Cilt: 2 isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Hüseyin Can Erkin çevirmiştir. Ölüm Defteri - Cilt: 2 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Çevirmen: Hüseyin Can Erkin
Yayınevi: Akılçelen Kitaplar
ISBN: 9786055381035
Sayfa: 200 sayfa Basım Tarihi: 2011
Japon çizgi romanlarına verilen isim olan Manga, dünyada bir çılgınlık halini almıştır. Death Note (Ölüm Defteri) yayınladığı bütün ülkelerde satış rekorları kıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip en önemli manga serilerinden biridir.

Bu deftere adı yazılanlar ölür… Ölüm Tanrısı Şinigami Ryuk'un insanoğlu dünyasına düşürdüğü defter: DEATH NOTE (ÖLÜM DEFTERİ).

Bu doğaüstü defteri bulan ve dünyadaki cani suçluları ortadan kaldırmak için kullanmaya karar veren Light Yagami (nam-ı diğer Kira) ile kimsenin çözemediği olaylarda polise yardım eden L adlı gizemli detektif arasındaki muhteşem mücadele böyle başlar.

Peşindeki FBI ajanının adını öğrenmeyi başaran Light, yaptıklarının adaleti sağladığına olan kesin inancıyla bu olayı araştırmak için gönderilen ajanların tamamını öldürür; bu şekilde FBI'ı bu meselede devre dışı bırakacağını düşünür. Fakat en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir plan bile arkasında bazı izler bırakır. Light'ın peşindeki L nihayet ortaya çıkarak Kira'nın çevresine ördüğü ağı gittikçe daraltır. Böylece iki dahinin müthiş mücadelesi iyice şiddetlenir. Ve Light şimdi hem L hem polis hem de cesur nişanlıyla uğraşmak zorundadır…
Merve Akpınar

Merve Akpınar

@littlebookstagram

Bu benim okumaya başladığım ilk manga. Pek yorum yapamayacağım malum seri bir manga şimdilik sadece olaylar iyice kızıştı diyebilirim. Okumanızı kesinlikle tavsiye ederim.
ataç ikon Ölüm Defteri - Cilt: 2
kitaba 10 verdi
0 yorum
Dilara AÇIKGÖZ

Dilara AÇIKGÖZ

@ankarakedisi

L
Ryuzaki ! Namı diger L ! Yüregimizin koca yürekli dedektifi ! Kesinlikle sürükleyici , sonuna kadar götüren bir manga.
ataç ikon Ölüm Defteri - Cilt: 2
kitaba 10 verdi
0 yorum
Rabia Taş

Rabia Taş

@rabiatas0

Seri hız kesmeden devam ediyor. Çok başarılı bir manga. Okumanızı öneririm.
ataç ikon Ölüm Defteri - Cilt: 2
kitaba 10 verdi
0 yorum

Ölüm Defteri - Cilt: 2 - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle