up
ara

Meraklı Dedektif Ines:Tehlikeli Takip

Meraklı Dedektif Ines:Tehlikeli Takip Konusu ve Özeti

Meraklı Dedektif Ines:Tehlikeli Takip
Meraklı Dedektif Ines:Tehlikeli Takip kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yayınevi: Carpe Diem Kitapları
ISBN: 9786051440163
Sayfa: 180 sayfa Basım Tarihi: 1970
Inès anne babası ayrı olan bir genç kızdır. Marsilya'da komiser olan babasından uzakta yaşıyor. Bu genç kızın babasıyla arası son zamanlarda pek de iyi değil. Bir arkadaşı, Damien, ablasının kaybolduğunu söylediğinde Inès bir maceranın peşine takılacak. Inès bu sefer babasına haber vermek yerine kendi soruşturmasını kendisi sürdürmeyi tercih ediyor. Meraklı Dedektif Inès serisinin beşinci kitabında Jean-Luc Luciani baba kız ilişkisini, ergenliği, bir ergenin kendini kanıtlama çabasını ele alıyor. Basit ve akıcı dili sayesinde bu romanı bir oturuşta okuyacaksınız ve belki de bir soruşturmayı daha da derinlemesine incelemediği için kitabın bu kadar hızlı bitmesine kızacaksınız. Inès'in başrolünde olduğu bu kitabı serinin diğer kitaplarından bağımsız olarak okuyabilirsiniz.
Kitapperest

Kitapperest

@berrinecekarcioglu

Yazar serinin son kitabında yazar sonunda ölçüyü tutturmuş. Serinin en beğendiğim kitabıydı ve okuduktan sonra:  ● Sonunda! ●  diye haykırasım geldi. Bu kitapta en sonunda Inés bir vaka çözüyor. Bu kitabı kesinlikle okumalısınız!
0 yorum

Meraklı Dedektif Ines:Tehlikeli Takip - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Kitapperest

Kitapperest

@berrinecekarcioglu

Kamikaze pilotları neden kask takar?
0 yorum