up
ara

Örnek Grup Rehberliği Etkinlikleri

Örnek Grup Rehberliği Etkinlikleri Konusu ve Özeti

Örnek Grup Rehberliği Etkinlikleri
Örnek Grup Rehberliği Etkinlikleri kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yazar:
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık
ISBN: 9789756802014
Sayfa: 392 sayfa Basım Tarihi: 1970
Çeşitli kaynaklardan yararlanılarak hazırlanan bir dizi etkinliği içeren bu kitapta 95 ayrı etkinlik sunulmaktadır. Her bir etkinliğin amacı, sınıf düzeyi ve kullanılacak materyal belirtilmektedir. Uygulamalar basamak basamak açıklanarak, uygulayıcılara kolaylık sağlanmaktadır. Kitabın, grup rehberliği etkinliklerini gerçekleştirecek meslektaşlarımız için, yararlı bir kaynak olacağı söylenebilir.
Ayşe Murakami

Ayşe Murakami

@aysemurakami

İlkokul 1. Sınıftan, lise sonuncu sınıfa kadar rehberlik ders saatinde yapılabilecek örnek etkinlikler verilmiştir. Etkinlik somunda edinilecek kazanımlar ve etkinliğin uygulaması ayrıntılı olarak Yer almaktadır. Milli Eğitim'in rehberlik dersi kazanımlarına uygun etkinliklerdir. Rehber öğretmenler, sınıf öğretmenleri ve konuya ilgi duyan branş öğretmenleri kullanabilir. Aile kullanımına uygun değildir çünkü etkinliklerin çoğu sınıf- okul ortamında gerçekleştirilecek şekilde hazırlanmıştır
0 yorum

Örnek Grup Rehberliği Etkinlikleri - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle