up
ara

Örnek Grup Rehberliği Etkinlikleri

Örnek Grup Rehberliği Etkinlikleri Konusu ve Özeti

Örnek Grup Rehberliği Etkinlikleri
Okul Psikolojik Danışma ve Rehberlik Programlarının Hazırlanması kitabının da yazarı Serdar Erkan tarafından kaleme alınan Örnek Grup Rehberliği Etkinlikleri kitabı Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Psikoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegem Akademi Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789756802014 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Örnek Grup Rehberliği Etkinlikleri isimli kitap 392 sayfadan oluşuyor. Örnek Grup Rehberliği Etkinlikleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık
ISBN: 9789756802014
Sayfa: 392 sayfa Basım Tarihi: 1970
Çeşitli kaynaklardan yararlanılarak hazırlanan bir dizi etkinliği içeren bu kitapta 95 ayrı etkinlik sunulmaktadır. Her bir etkinliğin amacı, sınıf düzeyi ve kullanılacak materyal belirtilmektedir. Uygulamalar basamak basamak açıklanarak, uygulayıcılara kolaylık sağlanmaktadır. Kitabın, grup rehberliği etkinliklerini gerçekleştirecek meslektaşlarımız için, yararlı bir kaynak olacağı söylenebilir.
Ayşe Murakami

Ayşe Murakami

@aysemurakami

İlkokul 1. Sınıftan, lise sonuncu sınıfa kadar rehberlik ders saatinde yapılabilecek örnek etkinlikler verilmiştir. Etkinlik somunda edinilecek kazanımlar ve etkinliğin uygulaması ayrıntılı olarak Yer almaktadır. Milli Eğitim'in rehberlik dersi kazanımlarına uygun etkinliklerdir. Rehber öğretmenler, sınıf öğretmenleri ve konuya ilgi duyan branş öğretmenleri kullanabilir. Aile kullanımına uygun değildir çünkü etkinliklerin çoğu sınıf- okul ortamında gerçekleştirilecek şekilde hazırlanmıştır
0 beğen · 0 yorum

Örnek Grup Rehberliği Etkinlikleri - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle