up
ara

Dehşet Ülkesi

Dehşet Ülkesi Konusu ve Özeti

Dehşet Ülkesi
Beyaz Diş kitabının da yazarı Jack London tarafından kaleme alınan Dehşet Ülkesi kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Oda Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9753850697 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dehşet Ülkesi isimli kitap 271 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Kemal Kandaş çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Jack London Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Dehşet Ülkesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Çevirmen: Kemal Kandaş
Yayınevi: Oda Yayınları
ISBN: 9753850697
Sayfa: 271 sayfa Basım Tarihi: 1970
Jack London'un yapıtları görkemli ve sürekli bir destandan alınma sürükleyici serüven parçaları gibidir. Issız tropik adaların balta girmemiş ormanlarında, kelle avcıları arasında geçen bir aşk ve serüven romanı olan "Dehşet Ülkesi"nde, yine Jack London'a özgü o sürükleyici anlatımı bulacak, yabanıl doğadaki o dişe diş kavgayı yine yaşar gibi olacaksınız.

Dehşet Ülkesi - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
ANIL DUMAN

ANIL DUMAN

@anilduman

bir insanı yenmek için gözlerine ii bakın hala umut varsa vardır bır caresi gerisi teferuat.
ataç ikon Dehşet Ülkesi
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
26
KİTAP
Mutlaka Okunması Gereken Jack London Kitapları
Eserleri dünyanın birçok diline çevrilen ABD'li gazeteci ve roman yazarı Jack London'ın mutlaka okunması gereken en iyi kitap...