up
ara

Ölü Kızın Dansı - Morganville Vampirleri Serisi 2. Kitap

Ölü Kızın Dansı - Morganville Vampirleri Serisi 2. Kitap Konusu ve Özeti

Ölü Kızın Dansı - Morganville Vampirleri Serisi 2. Kitap
Cam Ev - Morganville Vampirleri Serisi 1. Kitap kitabının da yazarı Rachel Caine tarafından kaleme alınan Ölü Kızın Dansı - Morganville Vampirleri Serisi 2. Kitap kitabı Vampir, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9786054228638 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ölü Kızın Dansı - Morganville Vampirleri Serisi 2. Kitap isimli kitap 332 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Evrim Şoplan çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ölü Kızın Dansı - Morganville Vampirleri Serisi 2. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Çevirmen: Evrim Şoplan
Yayınevi: Artemis Yayınları
ISBN: 9786054228638
Sayfa: 332 sayfa Basım Tarihi: 2010
Claire'nin bir sürü sorunu var. Güzelliğin zekadan daha değerli olduğu bir lisede dahi olmak gibi mesela! Kaldığı yurttaki katil ruhlu hatunlar ayrı, üniversite kasabasının yaşayan ölüler tarafından ele geçirildiğini öğrenmekse ayrı bir dert. Claire'in hayatında iyi giden tek şey, babası bir vampir avcısı olan erkek arkadaşıyla ilişkisi. VAr olan sıkıntı yetmiyormuş gibi, yerel derneklerden birinin Ölü Kızın Dansı diye bir etkinlik düzenlemesiyle birlikte hayat tam bir kabusua dönüşecek!

Claire Danvers, Morganville Vampirleri serisinin ikinci kitabında hem üniversite, hem de ölümlülerin dünyasında verdiği mücadeleye tam gaz devam ediyor.
Müjde Tekin

Müjde Tekin

@mujdetekin

Serinin ikinci kitabıyla geldim. Heyecanın giderek arttığı, Claire Danvers ve arkadaşlarının yeni maceralarına konuk oluyoruz.
İlk kitap Shane Collins’in psikopat babasının motorcu çetesiyle birlikte ortaya çıkıp büyük bir kaos yaratmasıyla bitmişti.
Ve ikinci kitap kaldı yerden aynı hızla devam ediyor..
Shane’in geçmişini ve ailesi hakkındaki gerçekleri öğreniyoruz
Babası ve arkadaşları arasında kalan Shane’in yanlış yola sapacağı konusunda endişelerim vardı. Bir yandan arkadaşlarının hayatını kurtarmak isterken diğer yandan da psikopat babasının kaybetmemek için çabalayan Shane’i, Claire ve arkadaşları yalnız bırakmadı ve bazı önemli karalar alıp geri dönülmez yola girdiler.
Kitap yine tüm akıcılığıyla ve aksiyonun, heyecanın giderek artmasıyla bir solukta bitti; şimdi üçüncüsüne başlayacağım ara vermeden.
2 beğen · 0 yorum
Sümeyye Karaköse

Sümeyye Karaköse

@sumeyyekarakose

Serinin ikinci kitabı ve kesinlikle harika, sürükleyici ve heyecan verici. Bu kitapta ki baş karakterin önemli bir gücü yok ama emin olun ondan daha fazlası var! Seriyi sakın kaçırmayın!!
0 beğen · 0 yorum

Ölü Kızın Dansı - Morganville Vampirleri Serisi 2. Kitap - S41

Spagetti paketine, sonra da henüz kaynamamış suya bakarak kaşlarını çattı. "Shane'in babasıyla çetesini diyorum."
Arzu Bağubek tarafından eklenmiştir.
505
KİTAP
Seri Kitaplar
Birden fazla kitaptan oluşan ve uzun sürmeleri nedeniyle okurken adeta hayatımızın bir parçası olan seri kitaplar listelenmiş...
162
KİTAP
Vampir Severlerin Okuması Gereken En İyi Vampir Kitapları
Vampirleri ilgi çekici bulanların mutlaka okuması gereken, bazen gizemli, bazen romantik, bazense gerilim dolu en iyi vampir ...