up
ara

Güller ve Gelinler (Claybornes' Brides, #2, #3, #4)

- One Red Rose

Güller ve Gelinler (Claybornes' Brides, #2, #3, #4) Konusu ve Özeti

Güller ve Gelinler (Claybornes' Brides, #2, #3, #4)
Güller ve Gelinler (Claybornes' Brides, #2, #3, #4) kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yazar:
Çevirmen: Seden Gürel
Yayınevi: Epsilon Yayınevi
ISBN: 9789944825191
Sayfa: 472 sayfa Basım Tarihi: 2011
New York Times çok satanlar yazarı Garwood'un milyonların beğenisini kazanan serisi hızla devam ediyor... Montana, Blue Belle'de yaşayan Clayborne kardeşlerden üçünün hikâyesi tek bir kitapta okurlarla buluşuyor...

Pembe Bir Gül

Clayborne'ların en genci olan Travis başına buyruk biridir. Tabii sevgili Rose Anne'sine asla hayır diyememesini hesaba katmazsak. İşte Emily Finnegan'a Golden Crest'e kadar eşlik etme nedeni de budur. Ancak bu yolculuk her ikisinin de kaderini hayal dahi etmedikleri bir şekilde etkileyecektir.

"Tek kelimeyle cezbedici..."
The Philadelphia Inquirer

"Olağanüstü diyaloglar... Muhteşem karakterler."
Rocky Mountain News

Beyaz Bir Gül

Yardıma ihtiyaç duyan birine asla sırt çevirmeyen Douglas'ın bu özelliğini Blue Belle'deki herkes bilmektedir. Zalimliği hoş görmeyen yapısı onu savunmasızların kurtarıcısı haline getirmiştir. Ancak inatçı güzel Isabel Grant ile karşılaşması belki de ilk kez iradesini sınamasına yol açacaktır.

"Büyüleyici... Kesinlikle okunmaya değer."
Romantic Times

"Eğlenceli ve dokunaklı."
BookPage

Kırmızı Bir Gül

Kitaplara düşkünlüğüyle tanınan ve uzak diyarlara olan merakını okuyarak dindiren kaçak köle Adam hayatından son derece hoşnuttur. Tabii bekâr olmaktan da. İşte bu yüzden Rose Anne çekici Genevieve Perry'yi Montana'ya davet eder. Acaba Adam kalbini bir kadına açarak kitaplarla ulaşamayacağı gerçek özgürlüğün tadına varabilecek midir?

"Kalbinizi ısıtacak etkileyici bir hikâye."
Romantic Times

"Tam bir Garwood klasiği."
Rendezvous
Ece Nur

Ece Nur

@ecenur4

Julie Garwood ile tanıştığım ilk kitap. Daha sonra Clayborne kardeşlerin bir serisi olduğunu öğrendim, ben sadece bu kitapta var olduklarını sanıyordum -şaşkınlık-. Okumaya ise kitaptan başlamaya gerek yok.
Yazım yanlışlarına rastlamadım, rastladıysam da pek üzerinde durmadığım için hatırlamıyor olabilirim. Asude okurlarının beğeneceğini düşünüyorum çünkü bu kitabı okurken sanki Asude yazmış gibi hissettim, bilemiyorum. Karakter betimlemesinden, bayanların asil duruşlarına kadar her şeyine hayran kaldım diyebilirim. Ve favorim Travis. Adam ile Genevieve'in hikayesini okurken ciddi anlamda sinirlerim bozuldu; bir karakter ancak bu kadar saf olabilir yahu! Zaten oldum olası saf kızları sevmem, iyilik meleği gibi dolaşıyorlar etrafta. Aslında Clayborne kardeşlerin hepsi cidden mükemmel adamlar. Başta sıkıcı gelse de sonradan ipin ucu çözülüyor ve gerçekten sürükleyici bir hikaye başlıyor.
0 yorum

Güller ve Gelinler (Claybornes' Brides, #2, #3, #4) - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
231
KİTAP
Tüm Zamanların En Çok Okunan En İyi Aşk Kitapları
Bazen gülümseten, bazen ağlatan, bazense imrendiren duygu yüklü aşk hikayeleri, tüm zamanların en iyi aşk kitapları listesind...
99
KİTAP
En Güzel ve En Romantik Aşk Kitapları
En derin duyguları doyasıya yaşamak isteyen romatiklerin kesinlikle okuması gereken kitaplar. Duygusal aşklar ve aşıklar hakk...