up
ara

Akıntı Adaları - Bütün Eserleri 5

- Islands in The Stream

Akıntı Adaları - Bütün Eserleri 5 Konusu ve Özeti

Akıntı Adaları - Bütün Eserleri 5
Akıntı Adaları - Bütün Eserleri 5 kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yayınevi: Bilgi Yayınevi
ISBN: 9789752201842
Sayfa: 440 sayfa Basım Tarihi: 2005
Nobel Edebiyat Ödüllü Hemingway'in, yazarlığının en olgun döneminin ürünlerinden biri.

Hemingway'in bizzat yaşadığı ve duygusal yönü ağır basan serüvenlerden yola çıkılarak yazılmış olan roman, yazarın son kitaplarından biridir. Üç bölümlük bu romanda yazar, hareketli ve karmaşık bir serüvenler zinciriyle okuru adeta bağlıyor.

# Nobel Edebiyat Ödüllü Hemingway'in "bir insanın başına bunca şey gelebilir mi" dedirten, inanılmaz bir serüvenler dizisi.

# Kısa, yalın cümleler kullanan, özgün sert tarzı ile bilinen ve "tragedya yazarlarının sonuncusu" olarak tanımlanan yazarın insanı sarsan anlatım yeteneğiyle roman okumanın tadına varacaksınız.

Akıntı Adaları - Bütün Eserleri 5 - S41

"Ben kirişi kırıyorum." dedi Roger. "Senin bu şakalarından hiç hoşlanmıyorum. Otomobilli şakaları gülünç bulmam, sarhoş pilotları komik bulmam, köpek korkutmayı ise hiç komik bulmam."
Müptelâ tarafından eklenmiştir.
Ömer DEMİR

Ömer DEMİR

@omerdemir

“Nerede olursan ol, kendi iç dünyana sığınmak zorundasın.”
ataç ikon Akıntı Adaları - Bütün Eserleri 5
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
13
KİTAP
Mutlaka Okunması Gereken Ernest Hemingway Kitapları
Nobel ve Pulitzer Ödülü sahibi, ABD'li romancı, hikâye yazarı ve gazeteci Ernest Hemingway'in en iyi kitapları listelenmekted...