up
ara

Üç Buçuk Öykü

Üç Buçuk Öykü Konusu ve Özeti

Üç Buçuk Öykü
Herr Sommer'in Öyküsü kitabının da yazarı Patrick Süskind tarafından kaleme alınan Üç Buçuk Öykü kitabı Öykü (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789755108902 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Üç Buçuk Öykü isimli kitap 88 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İlknur Özdemir çevirmiştir. Üç Buçuk Öykü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çevirmen: İlknur Özdemir
Yayınevi: Can Yayınları
ISBN: 9789755108902
Sayfa: 88 sayfa Basım Tarihi: 1970
Patrick Süskind, Türkiyeli okur için bildik bir ad. Unutulmaz romanı "Koku", kısa romanı Güvercin ve Bay Sommer'in Öyküsü'nün ardından bu kez de öyküleriyle karşınızda. İnsan doğasını, zayıflıkları ve erdemleriyle iyi bilen bir yazar Patrick Süskind. Derin bir gözlem gücü, kendini hissettiren, ama dozunda bir ironi, fantastik bir kurgulama bu öykülerin ortak özelliği. Patrick Süskind'in usta bir anlatıcı olduğunu bir kez daha kanıtlayan "Üç Buçuk Öykü", küçük ama belleklerde hoş bir lezzet bırakan türden bir kitapçık.

Üç Buçuk Öykü - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
gökçe bilgesu akkuş

gökçe bilgesu akkuş

@gokcebilgesuakkus

Belki de okumak ilaçlama gibi bir eylemdir..
ataç ikon Üç Buçuk Öykü
kitaba 9 verdi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

"Ama, rastlantıyla ya da sürgit arayarak gerçeğe götüren yolu bulan olursa, o günden sonra hiç huzur ve rahat bulmasa da, bunun için kendisine teşekkür eden çıkmasa da, sonuna kadar gitmeli o yolu... "
ataç ikon Üç Buçuk Öykü
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

İnsanın umut olmazsa yaşayamayacağı söylenir. Ama yaşamıyor zaten, ölüyor insan...
ataç ikon Üç Buçuk Öykü
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
8.8/10
6 oy
Sence kaç puan almalı?
0