up
ara

İlluminati Karanlığın ve Aydınlığın Savaşı

İlluminati Karanlığın ve Aydınlığın Savaşı Konusu ve Özeti

İlluminati Karanlığın ve Aydınlığın Savaşı
İlluminati Karanlığın ve Aydınlığın Savaşı kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yayınevi: Bilge Karınca Yayınları
ISBN: 9786055642402
Sayfa: 384 sayfa Basım Tarihi: 1970
O'nlar bu dünyayı yöneten bir güç şebekesi mi? Küresel bir entrikanın usta uygulayıcıları mı? İlluminati'nin varlığına inanın ya da inanmayın. Bu kitabı okuduktan sonra tek bir şeye inanacaksınız. İlluminati'nin varlığı'na...-Kursad Berkkan-Türkiye'de yayınlanacak olan bu kitap, Avrupa'da olsaydı büyük fırtınaları beraberinde getirdi. Fakat Türkiye'de nasıl bir etki yapacağını şu anlık bilemesemde, cesur arkadaşım Kursad'a fırtınalar koparacak bir başarı diliyorum. Böyle bir kitabın Türkiye'de çıkıyor olması İlluminati'nin Türkiye'deki oyunlarını bozacaktır. Onu (İlluminatiyi'yi) tanımak için dikkatlice okuyun.-Jim Marrs-, Bestseller YazarDan Brown, Melekler ve Şeytanlar kitabı ile İlluminati ismini duyurdu ve hafızalara kazınmasına yardımcı oldu. Texe Marrs ve Davıd Icke gibi yazarlar ise İlluminati örgütünün sistemini topluma tanıttılar. Şimdi ise bir Türk Yazar Kursad Berkkan çok daha ileri gidiyor ve hem sistemini hemde karanlık emellerini tüm yönleriyle ortaya seriyor. Bu kitabı okuduğunuzda İlluminati örgütünün sarsıcı komploları karşısında kanınız donacak ve her satırını derin soluk alarak okuyacaksınız. Türk yazarın bu başarısı İlluminati örgütünün anlaşılmasında önemli rol oynayacak. -Brad Steiger-, Komplo Yazarı
Kübra Baykan

Kübra Baykan

@kubrabaykan

Kitabı almadan önce de illuminati ile ilgili araştırmalar yapıyodum fakat bu kitap gerçekten aradığınız tüm bilgileri içeriğinde barındıran gerek sözel gerekse görsel açıdan sizi içine çekicek ve belkide karşıt düşüncelerinizi tamamen alt üst edecek, bir solukta okuyacağınız ve okudukça bilinçleneceğiniz güzel bir kitap.
0 yorum

İlluminati Karanlığın ve Aydınlığın Savaşı - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle