up
ara

Günahın Üç Rengi

Günahın Üç Rengi Konusu ve Özeti

Günahın Üç Rengi
Günahın Üç Rengi kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yayınevi: Remzi Kitabevi
ISBN: 9789751412874
Sayfa: 286 sayfa Basım Tarihi: 1970
Genç ve yakışıklı bir gencin mazoşizmin acısıyla renklenmiş dünyası... Bu acıdan alınan haz, ölüme yaklaştıkça hissedilen doyum...Yaşlı, göbekli bir holding patronunun cinsel tercihi nedeniyle varoşların kasketli orta yaşlı erkeklerinde aradığı yakınlık...Üç kuşak boyunca sürüp gelen fahişeliğin kadının ruhunu paramparça edişi...Dr. Gülseren Budayıcıoğlu bu kitapta insan denen muhteşem ve bir o kadar da karmaşık varlığa ait sahici yaşam hikâyeleri sunuyor.Bazen dehşete kapılacak, çoğu zaman da hüzünleneceksiniz...
Rabia Özen

Rabia Özen

@rabiaozen

güzel
Sıra geldi Gülseren Budayıcıoğlu yazarımızın ikinci kitabına psikiyatri doktorumuz ilk kitabında olduğu gibi hastalarıyla diyaloglarını anlatmaktadır bu kitabında ise hastalardan bahsetmek gerekirse ; - Sevgisizlikle büyüyen bir erkeğin kadınların ayakları altında mazoşizmi yaşayarak mutluluğu yakalama çabaları, - Ölüme meydan okuyan güzelleri güzeli hayat ve kendisi isteyerek seçtiği "fahişelik" mesleğini ruhundan atma çabası, - Herkesin saygısını ve sevgisini kazanmış olup kimsenin onun erkeklere olan ilgisini bilmeyen Şevket Ağa , - Annesinin kendi bedenini sattığına şahit büyüyen bir kadının hafız olup çektiği acılar ve ıstıraplar... İşte sizi maceradan maceraya sürükleyecek bir kitap daha şiddetle tavsiye ettiğim okurken hiç anlamadan okuyacağınız bir kitap ben tam üç gün de bitirdim sizinde hızla okuyacağınıza eminim
ataç ikon Günahın Üç Rengi
kitaba 10 verdi
0 yorum
Semih Oktay

Semih Oktay

@semihoktay

GÜNAHIN ÜÇ RENGİ
GÜNAHIN ÜÇ RENGİ

Gülseren Budayıcıoğlu; Remzi Kitapevi; 286 Sayfa (3) (Cumartesi,25 Temmuz 2009)

Tamamını bitiremedim Günahın Üç Rengi adlı bu hikâyeler kitabını; üç hikâye var eserde;ilk iki hikâyeyi okudum ama üçüncüsüne devam etmek içimden gelmedi.

Ben bir romanseverim; sıralama yapsam şiirler ve hikâyeler roman tutkumdan sonra geliyor ve bu GÜNAHIN ÜÇ RENGİ adlı gerçek hikâyeler pek hoşuma gitmedi.Bu hikâyeler Budayıcıoğlu'nun mesleği ile ilgili.İnsanların sırlarını saklaması gereken bir meslek erbabının isim vermeden de olsa hastaları hakkında edindiği bilgileri kitaplaştırması bana pek bencilce geldi.Aynı düşüncelerimi kabul eden arkadaşlar çıkar mı bilemiyorum ama ben Yazarımızın bu dediğimi bir kez düşünmesini rica ediyorum.
ataç ikon Günahın Üç Rengi
kitaba 3 verdi
0 yorum

Günahın Üç Rengi - S41

Elindeki mendili yüzüne kapatıp,hıçkıra hıçkıra ağlıyor Meliha Hanım.
Ebru Güven Coşar tarafından eklenmiştir.
"Suçlu her zaman cezanın peşindedir."
ataç ikon Günahın Üç Rengi
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
0 yorum
"Ne demişti Şevket Ağa; "kötüysen, kötülük yapmak kolaydır, ama iyi biri sana iyi derse, kötü olmak artık o kadar kolay olmaz..."
ataç ikon Günahın Üç Rengi
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
0 yorum
Rabia Özen

Rabia Özen

@rabiaozen

"Zoru kolay, uzağı yakın eden, karanlığı aydınlatan, acıyı hafifleten, ölümü unutturup suçları bağışlatan UMUT... İyilik de kötülük de bulaşıcıdır, devamlılık gösterir. Kötülerin içinde iyi olmak kadar, iyilerin içinde kötü olmak da zordur. İyiliklerin en güzeli UMUTTUR. Önce biz başlayalım düzeltmeye, sevmediklerimizi sevmeye, saymadıklarımızı saymaya, suçladıklarımızı bağışlamaya. Belki bir gün kendimizi de bağışlarız. Dünya işte o zaman bizim düşlediğimiz gibi olur. Bu düşün çok geç kalmaması dileğiyle..."
ataç ikon Günahın Üç Rengi
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 yorum