up
ara

Ruhsal Aygıt

Ruhsal Aygıt Konusu ve Özeti

Ruhsal Aygıt
Allerji ve Deri Hastalıklarında Hipnoterapi kitabının da yazarı Tahir Özakkaş tarafından kaleme alınan Ruhsal Aygıt kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Psikoterapi Enstitüsü yayınevinden 0 yılında 9789757901341 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ruhsal Aygıt isimli kitap 260 sayfadan oluşuyor. Ruhsal Aygıt kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Psikoterapi Enstitüsü
ISBN: 9789757901341
Sayfa: 260 sayfa
Psikoterapi Enstitüsü olarak, öncelikle ruh sağlığı profesyonellerinin ya da ruh sağlığı ile ilgilenen kişilerin ihtiyaç duyacağı teorik bilgileri ve pratik uygulamaya yönelik deneyimleri paylaşan özgün ve çeviri yayınlar ile literatüre katkıda bulunmayı hedeflemiştir.Psikoterapi Enstitüsü Eğitim Yayınları, Psikoterapi Enstitüsü'nün çalışmaları kapsamında gerçekleştirilen atölye çalışmaları, uluslararası konferanslar ve dünya literatüründen seçkileri içermektedir. Konuya ilgi duyan okuyucuların yanısıra klinisyenler, psikoterapistler ve araştırmacılar için başucu kitabı niteliği taşır.(Sunuş'tan)
Seval Deveciler

Seval Deveciler

@nymphes

Tahir Özakkaş ile tanışma kitabım bu. Normalde kişisel gelişim pek sevmem tarzım değildir. Ama bu kitap soru diyalog şeklinde olduğu için güzel aktı gitti. Yabancı olduğum çok fazla şey yok aslında eğitim ders kitabı okuyormuşum gibiyidi ama tabi ilginç noktalarda buldum kitapta. İnsan psikolojisini anlama meraklılarına önerebilirim güzeldi.
ataç ikon Ruhsal Aygıt
kitaba 8 verdi
0 beğen · 0 yorum

Ruhsal Aygıt - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle