up
ara

Aşk Tanrıçası - Tanrıça Serisi 5. Kitap

- Goodess of Love

Aşk Tanrıçası - Tanrıça Serisi 5. Kitap Konusu ve Özeti

Aşk Tanrıçası - Tanrıça Serisi 5. Kitap
Aşk Tanrıçası - Tanrıça Serisi 5. Kitap kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yazar:
Çevirmen: Müge Kocaman Özçelik
Yayınevi: Pegasus
ISBN: 9786055289096
Sayfa: 384 sayfa Basım Tarihi: 2011
Aşkın Dolu Dolu Yaşandığı Sihirli Ve Seksi Bir Roman

"Seksi, çekici ve eğlenceli. Aşk Tanrıçası, bu yılın fantastik aşk romanı. Bu kitaba âşık olacaksınız. Ben oldum."
Susan Grant

Pea Chamberlain'in yardıma ihtiyacı var: Seksi itfaiyeci Griffin DeAngelo'yu etkilemek istiyorsa ayakkabılarından kıyafetine, saçından makyajına kadar kendini baştan yaratması gerekiyor. Çaresiz hissettiği bir anda, farkında olmadan çağırdığı Aşk Tanrıçası Venüs'ten başka kim ona yol gösterici olabilir ki?

Aşk Tanrıçası, sihrini Pea için kullanırken kendi kalbine söz geçirebilecek mi? Hangi erkek bir tanrıça tarafından sevilmeyi istemez? Özellikle de Aşk Tanrıçası tarafından… Ama modern dünyada işler farklı olabilir. Belki Venüs'ün de aşk konusunda baştan yaratılmaya ihtiyacı vardır.

Pea Chamberlain'e yardım için uğraşırken Aşk Tanrıçası'nın kalbinde de ateş bacayı sarmış olmasın!

"Yakıcı biçimde şehvetli ve kesinlikle leziz! P . C. Cast gerçekten işinin ustası." -
Gena Showalter, En Karanlık Gece'nin yazarı

Uluslararası çoksatan Gece Evi Serisi yazarı P. C. Cast sihirli ve şehvetli Tanrıça Serisi ile karşımızda; eski mitleri yeniden anlatırken onlara seksi ve modern bir entrika kazandırıyor. Özgün, yakıcı biçimde seksi ve kesinlikle elinizden bırakamayacaksınız.
Mine Çakmak

Mine Çakmak

@minecakmak

Bu serideki en sevmediğim kitap ünvanına sahip kendileri... Bu seriyi mitolojiyi sevdiğimden belki de yalayıp yutarak okumuşumdur ama bu kitapta bilemiyorum. Biraz hayal kırıklığı yaşadım. Kızın sevdiği adamı elinden almak! Hem de güvendiği birisiydi. Ve nasıl olup da ona kızmadı aklım almıyor.
Açıkcası bence yazar burda biraz yanlış yapmış gibi geldi. Hele sonu! Tam bir sürpriz ve saçma olmuştu. Sonunda açıkcası şaşırdım. Ve bu iyi bir şaşırma değildi. Ortalık çorbaya dönmüştü. O onun içinde o onun görevini yapacak şu artık şunu seviyor o niye birden buna geçti derken ve o ihanete rağmen -bana göre ihanet ve kitabı sevmememin başlıca nedeni nerdeyse- hala onu en iyi arkadaşı olarak görmesi saçmaydı.
Yine de -!- kitap en azından tanrı sayesinde -Işık tanrıçasındaki Apollon harici bütün tanrıları seviyorum.-sevilir hale geldi. Kızımızın belki de sevdiği erkekten vazgeçip gerçekten aşık olduğu adamı bulması en azından sevindiğim ve sinirimin biraz yatışmasını sağlayan bir olay olmuştu. Ve kitabın sonunda -DİKKAT SPOİLER- tanrının kızımızın eskiden sevdiği adamın içine ve adamında Tanrı'nın içine girmesi tam bir saçmalıktı! Bilemiyorum belki de yazar yazacak başka bir çıkış blamadığı için böyle bir yol seçti ama yine de bunu sevmedim ben.
Yine de okumak isteyenler okuyabilir yani öyle okunmayacak bir kitapta değil ki zaten eğer bu seriyi okuyorsanız okumadan geçmeyin kitabı derim.
0 yorum
tanya jaziri

tanya jaziri

@tanyajaziri

Herkes bu kitabı sevmemiş nedense ama ben sevdim. Hoştu bence. Hem tanrıçanın hem de ölümlü bir kadının aşık olması ayrıca güzellik katmış. Tanrı bile olsanız aşk karşısındaki endişeleriniz ve yaşadıklarınız insanlardan farklı olmuyor demiş kısacası.
0 yorum
Ezgi Erdoğan

Ezgi Erdoğan

@ezgierdogan0

Serinin önceki kitaplarına göre komik ama genel olarak bakıldığında onlardan bir tık altta olan bir kitaptı. Sonu pek hoşuma gitmedi.
0 yorum

Aşk Tanrıçası - Tanrıça Serisi 5. Kitap - S41

Pekala, en azından şişman, sarkık ve biçimsiz bir vücudu yoktu. İşin aslı vücudu belki de hiçbir zaman sarkmayacaktı. İç sesi ona acımasızca, bunun sarkacak bir fazlalığının olmamasından kaynaklandığını fısıldıyordu ama Pea her zaman karamsar olan bu sesi duymamaya çalıştı. Vücudunun neden sarkmayacağının önemi yoktu, asıl önemli olan sarkmayacağıydı. Öyle değil mi? Bu soruyu cevaplamak için kendine zaman tanımak yerine zihnini nadiren cesaret ettiği bir yöne doğru sürüklemeyi tercih etti.
ewa tarafından eklenmiştir.
231
KİTAP
En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları
Hem Türk edebiyatının hem de Dünya edebiyatının en önemli kadın yazarları tarafından kaleme alınmış mutlaka okunması gereken ...
505
KİTAP
Seri Kitaplar
Birden fazla kitaptan oluşan ve uzun sürmeleri nedeniyle okurken adeta hayatımızın bir parçası olan seri kitaplar listelenmiş...
231
KİTAP
Tüm Zamanların En Çok Okunan En İyi Aşk Kitapları
Bazen gülümseten, bazen ağlatan, bazense imrendiren duygu yüklü aşk hikayeleri, tüm zamanların en iyi aşk kitapları listesind...