up
ara

Karatay Diyeti Kitap İncelemeleri

Ahmet

Ahmet

@ahmetuluer

Canan hoca çok katı :D Tam bu kitaba uyacak biri zaten kolay kolay kilo almaz istediği zaman da herhangi bir şekilde verir. Çünkü buna uyacak kişi çok ama çoook iradeli olmalı ( : Ekmek sıfır bir kere sıfır ya :D

Neyse olumlu kısmı ise kitap genel hattıyla bile inanılmaz bilgi verici ve sağlıklı yaşam için kitaptan alınabilecek öğrenilebilecek çok şey var.. Kitapta yazanın yarısını bile uygulasak işe yarar gibime geliyor... En önemlisi de kolestrolümü ne yapsam düşüremiyordum kitaptan sonra anladım ki bu kronik böbrek hastalığımdan ileri geliyor...
ataç ikon Karatay Diyeti
kitaba 8 verdi
0 yorum
Canan Topaloğlu

Canan Topaloğlu

@canantopaloglu

sağlıklı beslenmeyle ilgili güzel ipuçları veriyor.. aç kalmadan nasıl zayıflanırı anlatıyor.. özellikle kilo problemi olanlar ve fazla kilolarından sağlıklı bir şekilde kurtulmak isteyenler için oldukça yararlı bir kitap..
ataç ikon Karatay Diyeti
kitaba 10 verdi
0 yorum
Misafir

Misafir

@misafir000

Ben Canan Hocayı anladım, açıkçası verdiği önemli bilgileri anlarsan eğer bütün yaşamına uygularsın ve hayatının hiçbir döneminde kilolu olmazsın. Tek sorun küçük çocuklar gibi hala şeker çikolata ve rengarenk yiyeceklere ilgim olması :)
ataç ikon Karatay Diyeti
kitaba puan vermedi
0 yorum
su bulut

su bulut

@subulut

''kalori hesabı yapmadan türk usulu, doyarak, yağdan korkmadan, protein tüketerek nasıl kilo verilir''i anlatıyor bu kitapta canan hocamız. oldukça akıcı bir dille yazılmış ve sokaktan geçen bir insanın bile anlayabileceği bir dille aktarıyor bizlere bilgilerini.
elbette ki kendisine saygım sonsuz... fakat protein diyetlerinin uzun vadede sağlıklı olduğunu düşünmüyorum ben. bunun dışında ekmek yerine ceviz, badem, fındık, fıstık yemek oldukça eğlenceliydi benim için :)) ama malesef et yemeyen biriyim. olmadı olamıyor... sürekliliği olmayan bir beslenme biçimi.
sadece bu kitapa (bilgilere) bağlı kalıp tüm hayatı buna göre şekillendirmeye çalışmak bana pek akıl karı gelmese de sırf o bazı değerli bilgiler için bile alıp okunası bir kitap. okumadan yorum yapmamak gerekiyor.
ataç ikon Karatay Diyeti
kitaba 10 verdi
0 yorum