up
ara

Korku Evi

Korku Evi Konusu ve Özeti

Korku Evi
Elissa kitabının da yazarı Elissa ve Sınır Ötesi kitaplarının da yazarı Osman Aysu tarafından kaleme alınan Korku Evi kitabı Roman (Yerli), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 2004 yılında 9789751023698 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Korku Evi isimli kitap 413 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Korku Evi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: İnkılap Kitabevi
ISBN: 9789751023698
Sayfa: 413 sayfa Basım Tarihi: 2004
Dilara Aksoy

Dilara Aksoy

@dlrksy

Osman Aysu'nun okuduğum ilk kitabı. Kitapta fazlasıyla hatalar mevcut; kitaptaki karakterin isminden tutun da yazım yanlışlarına kadar... Önce Cemal dediği bir karaktere sonradan başka bir isim yazması bunca kitap çıkarmış bir yazara yakışmayan bir hata. Editörün de bu yanlışlardaki katkısı yadsınamaz tabii. Kitabın konusuna gelirsem; sıradan bir konu fakat okuyucuyu kitaba bağlayan yanlar da mevcut olup merakı işin içine kattığından okunabilir nitelikte bir kitap olmuş diyebilirim. Her ne kadar finalinde "bu muydu? Ne saçma" dedirtse de meraklandıracak özneleri kattığı için sonunu getirdiğimi söyleyebilirim. Bir Agatha Christie olamaz elbet ama polisiye- gerilim türünü sevenler için çerez niyetine kabul edilebilir.
ataç ikon Korku Evi
kitaba 5 verdi
3 beğen · 0 yorum

Korku Evi - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
746
KİTAP
Okuduğum En Güzel Kitap
Okuduğumuz en güzel kitapları bu listede topluyoruz! Sen de en beğendiğin ve herkese tavsiye etmek istediğin kitapları listey...