up
ara

Maudie - 1920'lerin Londra Yaşantısı

Maudie - 1920'lerin Londra Yaşantısı Konusu ve Özeti

Maudie - 1920'lerin Londra Yaşantısı
Maudie - 1920'lerin Londra Yaşantısı kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Çevirmen: Bora Ercan
Yayınevi: Chiviyazıları Yayınevi
ISBN: 9789759187026
Sayfa: 128 sayfa Basım Tarihi: 2005
"Victoria döneminin yasakladığı, yok saydığı kaçırılmayacak bir klasik."
- Times

Maudie toplumun kurallarıyla, adetleriyle sınırlanmayı reddeden açık sözlü, muzip, sıra dışı insanlardan biridir. Onunla, Londra'da, aşkları ve şehvet düşkünlükleri ihbar edilene kadar tüm dizginlerin bırakıldığı, nehir kenarındaki o harika sarayında buluşuruz.

Büyüklerimizin "El kelmun" diye adlandırdıkları kadınlar vardır. Bunu sözlerle ifade etmek imkansızdır ve Maudie ile bunu tatmadıysanız, hayatınızda çok eksiklik var demektir.
Yatağa bir sigara, içecek bir şeyler ve gazeteyle yerleşin. Kendinizi kız arkadaşınız Maudie'yi okumaya verin; bununla birlikte gazeteyle pek ilgilenmeyeceğiniz de açıktır... Çünkü Maudie bir 'El kelmun'dur.

Maudie - 1920'lerin Londra Yaşantısı - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Misafir

Misafir

@misafir000

Eğer şehveti hassas ve bilimsel olarak hissedersen, kimse incinmez.. Yalnızca hayvanlar gibi, bedenlerini tanımayarak bu işi yapanlar hayal kırıklıklarına uğrarlar.
ataç ikon Maudie - 1920'lerin Londra Yaşantısı
kitaba 4 verdi, inceleme eklemedi.
0 yorum
Misafir

Misafir

@misafir000

... merhum Oscar Wilde’ın sızlanmalarıyla aynı kanıdayım; doğa belki izlemesi çok güzel, ancak üzerinde oturması o kadar güzel değil.
ataç ikon Maudie - 1920'lerin Londra Yaşantısı
kitaba 4 verdi, inceleme eklemedi.
0 yorum