up
ara

Öğretiler

Öğretiler Konusu ve Özeti

Öğretiler
Tao Te Ching kitabının da yazarı Lao Tzu tarafından kaleme alınan Öğretiler kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kaknüs Yayınları yayınevinden 0 yılında 9799756963134 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Öğretiler isimli kitap 88 sayfadan oluşuyor. Öğretiler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: Kaknüs Yayınları
ISBN: 9799756963134
Sayfa: 88 sayfa
Ben, ulu ve gizemli Tao ile birleşmeni Tam Yol'unu öğretiyorum. Öğretilerim basittir; onlardan bir din ya da bilim oluşturmak istersen, seni yüzüstü bırakır. Derin ama apaçık, onlardadır evrenin gerçeği. Tam gerçeği bilmek isteyenler için kendilerinden istenen işi yapmak veya hizmetleri yerine getirmek bir zevktir. İşlerini tamamlayınca, kendilerini arıtmanın ve beslemenin tadına varacaklardır. Diğerleri ve kendileri ile ilgilenirken, öğretinin üstadına yöneleceklerdir. Bu basit yol, huzura, erdeme ve refaha götürür.

Öğretiler - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Misafir

Misafir

@misafir000

Bir kişi çok uzaklara gitmeden bütün dünyayı bilebilir.Bir kişi pencereden bakmadan cennetin yolunu görebilir.Bir kişi ne kadar uzağa giderse o kadar az bilir.
ataç ikon Öğretiler
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum