up
ara

Küçük Tatlı Heyecan

Şanslı Liman -2 - The Sweetest Thing

Küçük Tatlı Heyecan Konusu ve Özeti

Küçük Tatlı Heyecan
Küçük Tatlı Heyecan kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yazar:
Çevirmen: Nur Çakmakkaya
Yayınevi: Nemesis Kitap
ISBN: 9786055395636
Sayfa: 325 sayfa Basım Tarihi: 2012
"Jill Shalvis kesinlikle farklı bir üsluba sahip. Daha iyisi zor bulunur."-Suzanne Forster-, New York Times Bestseller YazarıHayal kırıklığı, yeni başlangıçlar için yeşeren umutlar, eğlence, heyecan ve aşk bu kasabada sizleri bekliyor...Tara'nın, küçük sahil kasabası Şanslı Liman'a bir daha adım atmamak için binlerce iyi nedeni vardır. Ancak annesinin ölümü ve kız kardeşleriyle ona miras kalan otel yüzünden yıllar sonra aynı yere dönmek zorunda kalır. Oteli işletmeye karar verdiklerinde, işleri yoluna koyana kadar orada kalıp, sonra arkasına bile bakmadan uzaklaşacağına dair kendine söz verir. Ancak geçmişte bıraktığını düşündüğü bir aşk ve bu aşkın gölgesinde kalmış bir sır, yeniden Tara'nın karşısına çıkar ve onu, hayatını sonsuza dek değiştirebilecek bir karar vermek zorunda bırakır.
duygu keles

duygu keles

@duygukeles

Öncelikle şunu söyleyebılırım ki , kitabın çevirisi çok akıcı .Okurken hiçbir zorluk çekmeden okudum .Tabi bazı yerler de kelime hataları vardı, tek tük ama onlar da , nazar boncuğu olsun .


Bu yazarın daha önce , “Aşka Yolculuk “ adlı kitabını okumuştum .O kitabı da çok beğenmiştim .Serinin ıkıncı kitabı olan “Küçük Tatlı Heyecanı ‘da “ çok beğenerek okudum .


Bu kitapta ; kız kardeşlerden Tara’nın yaşadığı olayları , sevdiği adam Ford ile yaşadığı birlikteliği ,kız kardeşleri arasında ki ilişkiyi ,otelın gelişim sürecini okudum .Ve Tara’yı bir sürpriz beklemekte .Ne olduğunu açıklayıp, okumayan kişilerin hevesını kaçırmak istemıyorum .
Ve şunu da belirtmek isterim ki olaylar arasında hiçbir kopukluk yok .
Bu kitabı okurken , çoğu yer de gülümsedım çoğu yer de duygulandım .Ayrıca bu kitabı okumak bende bir dilim çikolatalı pasta yemiş gibi yüzümde kocaman bir gülümseme oluşturdu .
Kısacası; ben bu kitabı okumayan herkese tavsiye ederim .Nemesis Kitaba da bu kitabı çıkardığı için çok teşekkürler , devamını , sabırsızlıkla beklıyor olacağım .Saygılarımla…
ataç ikon Küçük Tatlı Heyecan
kitaba 8 verdi
0 yorum
Misafir

Misafir

@misafir000

Serinin diğer kitaplarından çok çok daha güzel ve keyifliydi. Çok eğlenceli diyalogları çok komiktii :) Eğlenceli kitap okumak isteyenlere kesinlikle tavsiye edilir.
ataç ikon Küçük Tatlı Heyecan
kitaba 10 verdi
0 yorum
Simge

Simge

@simgecoltu

Hayal kırıklığı,yeni başlangıçlar için yeşeren umutlar,eğlence,heyecan ve aşk bu kasabada sizleri bekliyor...
ataç ikon Küçük Tatlı Heyecan
kitaba puan vermedi
0 yorum

Küçük Tatlı Heyecan - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

"Her zaman doğruyu söyle. Böylece söylediğin yalanları hatırlamana gerek kalmaz..."
ataç ikon Küçük Tatlı Heyecan
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Eğer gülmeyi öğrenebilmişsen, "kendine gülmeyi" büyümüşsün demektir...
ataç ikon Küçük Tatlı Heyecan
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum