up
ara

Leş

Leş Konusu ve Özeti

Leş
Leş kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Çevirmen: Mahmut Özışık
Yayınevi: Doğan Kitap
ISBN: 9786050908985
Sayfa: 392 sayfa
Korkunç bir gölge dünyayı karanlığa sürüklemek için pusuda bekliyordu. Er ya da geç cehennem dünyaya taşınacak ve insanın içindeki cani, kötülüğünü yaymak için uyanacaktı.

Evet, Maxime Chattam okurlarını korkutmayı seviyor ama tam dozunda, ne eksik ne fazla. Korku ile merak arasında gidip gelen okuru tam istediği yerde, hep daha derin uçurumlarda tutuyor.
-Le Magasine des Livres-
ERZA

ERZA

@semracetinkaya

Leş polisiye gerilim romanı olarak beni pek tatmin etmedi, Sıradanlığın biraz üzerinde olan ancak Chattam kalitesinin altında olan kitap yazara hayranlık duyulduğu için okunabilir.
ataç ikon Leş
kitaba puan vermedi
0 yorum
ömer ergin

ömer ergin

@omerergin

bence gayet sürükleyici ama bu tarzı sevenler okumalı
ataç ikon Leş
kitaba 6 verdi
0 yorum

Leş - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Erkin Çoban

Erkin Çoban

@erkincoban

Gölgeler seni aydınlıktan daha fazla çektiği için insanların ardındakileri görmek istiyorsun öyle değil mi? Niçin? Senin içinde neler var? Büyüsüne kapıldığın ışığa yaklaşarak kanatlarını yakan kelebeklerin tersi misin yoksa? Karanlıklar seni içine çekiyor ve yavaş yavaş orada boğuluyorsun, bu mu hadise? Ama ne için? Orada kaybettiğini bulmak için mi?
ataç ikon Leş
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
182
KİTAP
En İyi Polisiye Romanlar
Seri katil, cinayet, gizem, dedektif, kovalamaca, aksiyon, intikam ve daha fazlası en iyi polisiye romanlar listesinde. Sen d...
313
KİTAP
En Sürükleyici Kitaplar
Yemek yemek, uyumak gibi doğal ihtiyaçlarını unutmana sebep olacak en sürükleyici kitaplar bu listede! Sen de en sürükleyici ...
746
KİTAP
Okuduğum En Güzel Kitap
Okuduğumuz en güzel kitapları bu listede topluyoruz! Sen de en beğendiğin ve herkese tavsiye etmek istediğin kitapları listey...