up
ara

Caz Çağı Öyküleri

Caz Çağı Öyküleri Konusu ve Özeti

Caz Çağı Öyküleri
Müşfikti Gece kitabının da yazarı F. Scott Fitzgerald tarafından kaleme alınan Caz Çağı Öyküleri kitabı Klasik, Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786051416557 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Caz Çağı Öyküleri isimli kitap 352 sayfadan oluşuyor. Caz Çağı Öyküleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Everest Yayınları
ISBN: 9786051416557
Sayfa: 352 sayfa
"Sana tam olarak kim olduğumu söyleyemem,' dedi o mızmız şey, 'çünkü doğalı daha birkaç saat oldu - ama soyadım kesinlikle Button."Caz Çağı Öyküleri, başta "Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi" olmak üzere, F. Scott Fitzgerald'ın en bilinen öykülerini bir araya topluyor. "Ritz Büyüklüğünde Bir Elmas", "1 Mayıs" ve diğerleri, Fitzgerald'ın kitabın birinci baskısında "İçindekiler" sayfasına düştüğü notlarla birlikte, ilk defa bir bütün olarak Türkçede.Fitzgerald, 1922'de yayımlanan bu ikinci öykü derlemesinde, Gürültülü Yirmiler'in, hem refah içinde yüzen hem de refah içinde yüzenlere gıptayla bakan insanlarını anlatmayı sürdürüyor. Uçarı Kızlar ve Filozoflar'ın devamı niteliğinde sayılabilecek olan Caz Çağı Öyküleri, Ülker İnce'nin yetkin çevirisiyle Everest Klasikler'de.
pasajkedisi

pasajkedisi

@pasajkedisi

Bu kitabın kelimelerinin yanında birer nota saklıydı bence. Fitzgerald ve jazz sevenlere bir bardak soğuk blush tadında bir kitap.
ataç ikon Caz Çağı Öyküleri
kitaba 10 verdi
0 yorum

Caz Çağı Öyküleri - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize - Balıkesir

Hiç kimsenin bir şeyi sırf başka birisi için yapmadığını göreceksiniz. paylaşım fotoğrafı
"Hiç kimsenin bir şeyi sırf başka birisi için yapmadığını göreceksiniz."
Umarım daha önce hiç hissetmediğin duyguları hissedersin.

Umarım hayata başka bir pencereden bakan insanlarla tanışırsın.

Umarım gurur duyduğun bir hayat yaşarsın ve eğer yaşamadığını düşünürsen umarım içinde her şeye yeniden başlayacak gücü bulursun.

*Bu dünyada hiç bir şeyi kendinden çok sevmemek ve bütün umudun insanın kendinde olması bu gücü bulmaya yardımcı olacaktır.
ataç ikon Caz Çağı Öyküleri
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum