up
ara

Zorla Güzellik Olmaz

- Marriage Most Scandalous

Zorla Güzellik Olmaz Konusu ve Özeti

Zorla Güzellik Olmaz
Zorla Güzellik Olmaz kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Çevirmen: Eda Çaça
Yayınevi: Epsilon Yayınevi
ISBN: 9789944823227
Sayfa: 352 sayfa Basım Tarihi: 2009
"Johanna Lindsey her romanında iz bırakan karakterler yaratmada usta."-Chicago Sun-Times-

"Tutku dolu ve seksi."-Booklist-"Johanna Lindsey hayranlarına bir kez daha aşık olacakları bir kahraman veriyor."-Duluth News Tribune-

Leydi Margaret Landor, Avrupa'da aylarını, on bir yıl önce bir düellolda en iyi arkadaşını öldürdükten sonra kaybolan Sebastian Townshend'i bulmak için harcar. Bu amacında başarısız olunca, acımasızlığı ile nam salmış Raven adlı adamı tutmaya karar verir. Fakat aradığı kişinin zaten Raven olduğunu fark edince oldukça şaşırır.
Sebastian'ın bir daha asla İngiltere'ye dönmeyeceğine dair yemin etmesine rağmen, Margaret onu, öz babasının başına gelen gizemli 'kazaları' araştırması için ikna etmeyi başarır.
Fakat Sebastian'ın asıl geri dönüş sebebini saklamaya, ailesine ve eski dostlarına geri dönmek için geçerli bir nedene ihtiyacı vardır. Böylece Margaret'ın 'evliymiş gibi yapma' önerisini kabul eder. Fakat bu plandaki tek kusur, zamanla birbirlerine duydukları yoğun tutku olacaktır.
deryaeymen

deryaeymen

@deryapekkollhotmailcom

Guzel eglenceli ve metak uyandırıcı.julia Quin tarzı bir kitap.
0 yorum

Zorla Güzellik Olmaz - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
231
KİTAP
Tüm Zamanların En Çok Okunan En İyi Aşk Kitapları
Bazen gülümseten, bazen ağlatan, bazense imrendiren duygu yüklü aşk hikayeleri, tüm zamanların en iyi aşk kitapları listesind...