up
ara

Zayıflama Diyetlerinin Kara Kitabı Kısıtlama Mikrobu Çöpe 1

Zayıflama Diyetlerinin Kara Kitabı Kısıtlama Mikrobu Çöpe 1 Konusu ve Özeti

Zayıflama Diyetlerinin Kara Kitabı
Kısıtlama Mikrobu Çöpe 1
Zayıflamak kitabının da yazarı Nathalie Tunçer tarafından kaleme alınan Zayıflama Diyetlerinin Kara Kitabı
Kısıtlama Mikrobu Çöpe 1 kitabı Zayıflama, Sağlık türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ong Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789759829803 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zayıflama Diyetlerinin Kara Kitabı
Kısıtlama Mikrobu Çöpe 1 isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Zayıflama Diyetlerinin Kara Kitabı
Kısıtlama Mikrobu Çöpe 1 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Ong Yayınları
ISBN: 9789759829803
Sayfa: 208 sayfa
Ağırlık dengeleme yeteneklerini koruyan... etkin olarak kullanmaya devam eden... sofraya zayıflamak için değil de karnını doyurmak, keyif almak için oturan insanlar diyetçilerin tüylerini diken diken ederler.. Bu insanlar, diyetçiye gitmezler... etrafındakilere diyet propagandası yapmazlar, diyet reçeteleri yayınlayan gazetelerin peşine düşmez, diyet yan ürünlerini tüketmez, light ürün sevdalarına kapılmazlar... Zayıflama kürleri, ilaçları satın almaz, dağ bayır koşup kaloriler yalacağım hevesleri ile varı yoğu spor malzemelerine yatırmazlar.. Çocuklarını diyetçilerin "şefkatli" ellerine teslim etmedikleri gibi, kalkaronları da kilo sorunlarından uzak yetiştirirler... Kilo almazlar, "eve diyet paketi" almazlar, yağ oranı ölçen tartıları almazlar... diyetçileri dikkate bile almazlar! Rant sağlamaz, çevrelerine kötü örnek olur.. dik başlılıkları ile sürüye katılmaz.. varlıkları ile diyetçi palavralarını külliyen yalanlarlar!
Sonay Ç.

Sonay Ç.

@ponnik

Gerçekten kara bir kitap olmuş!
0 beğen · 0 yorum

Zayıflama Diyetlerinin Kara Kitabı Kısıtlama Mikrobu Çöpe 1 - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle