up
ara

Dinle Küçük Adam Kitap İncelemeleri

Kahve Kitap Kurabiye

Kahve Kitap Kurabiye

@kahvekitapkurabiye

HEPİMİZ KÜÇÜĞÜZ , ÖNCE BUNU Bİ ANLAYALIM.
değişik bir kitapla karşı karşıyayız. yazarın gözünde hepimiz içsel hesaplar peşinde sıradan küçük insanlarız ( yazarımız hep küçük adam diye hitap ediyor . adam diyince erkek anlamı taşıyor kanımca neden böyle bir yol izledi bilemiyorum.)

asıl büyüklük ise kendimiz olarak kalabilmek.

üzerimizde taşıdığımız etiketler; amir, memur, öğretmen, bilim adamı ( kadını) vs. vs. büyüklük adı altında kendimize verdiğimiz sıradan payeler sadece.

yalana gerek yok kitabın tamamını okumadım bana hitap eden bir tarzda yazılmamış. ilk 60 sayfasını inatla okudum sonrasında rastgele baktım sayfalara .

okuduğuma ( en azından ilk 60 sayfasını) pişman değilim. tavsiye eder miyim ? okunabilir aslında . beni sarmadi demek sizleri de sarmayacak demek değil ya 😊.

İyi Okumalar ...

*** becerebilirsem şuraya kitaptan bir sayfa resmi bırakayım ...

https://www.resimag.com/8d1dbd33b7.jpeg
EK 1
bu benim felsefemdir ; eğer ki bir kitap beni içine cekmiyorsa, sarmiyorsa beni, okurken yoruldugumu hissediyorsam, illede bu kitabı okuyacağım diye kendimi sıkmamda, yormamda...

Okunacak, Okunurken keyfi alınacak o kadar çok Kitap varken; neden okurken zorlandığımı hissettiğim bir kitabı okumaya devam edeyim ki !?

elbette ki bu benim şahsi görüşümdür. ben kapağını açtığım kitabı bitirmeden kapatmam diyenlere de saygımızı sunuyoruz. 27.09.18
ataç ikon Dinle Küçük Adam
kitaba 5 verdi
0 yorum