up
ara

Seçilmiş - Geleceği Gören

- Better Late Than Never

Seçilmiş - Geleceği Gören Konusu ve Özeti

Seçilmiş - Geleceği Gören
Replika 2
Amy'nin Peşinde kitabının da yazarı Marilyn Kaye tarafından kaleme alınan Seçilmiş - Geleceği Gören kitabı Roman (Çeviri), Kuzey Amerika türünde okuyucusu ile buluşuyor. Neden Kitap yayınevinden 2010 yılında 9789752543942 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Seçilmiş - Geleceği Gören isimli kitap 213 sayfadan oluşuyor. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Seçilmiş - Geleceği Gören kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: Neden Kitap
ISBN: 9789752543942
Sayfa: 213 sayfa Basım Tarihi: 2010
Geleceği görmek mümkün olan en iyi yetenektir, ama Emily'nin görüntüleri sadece sorunlara neden oluyor. Şimdi Seçilmişler Sınıfı öğrencileri birer birer kayboluyor ve gelecekte de birlikte olmaları için Emily'nin yeteneği onların tek umudu...
Ezgi Erdoğan

Ezgi Erdoğan

@ezgierdogan0

Bu da hoşuma giden serilerden. En sevdiğim demiyorum ama kısa olması ve akıcı olması sayesinde gözüme girdi. Bu kadar akıcı olmasa ve uzun olsa çekilebilecek bir kurgu değil. Çocuksu bir seri ama zevkle okunuyor. Bu kitabın da kuegusu güzeldi ve Emily'nin yeteneğine biraz daha açıklık getirildiği için hoştu. Tabii favorim Jenna ve Tracey. 7. kitabı ne zaman çıkar acaba ya da çıkar mı?
0 yorum
D. Melze

D. Melze

@ozlemdag - Konya

Evet serinin 3. kitabı olan ''Geleceği Gören'' yazarın hiç bozmadığı üslubu ile karşımıza sunuluyor. Bu kitapta da Emily adındaki seçilmiş öğrenci ön plana çıkarılmış. Merak uyandıran olaylar ele alınmış. Yalnız şunu itiraf etmeliyim ki serinin sonunda ne olacağını merak ettiğimden dolayı okumaya devam ediyorum.
0 yorum
Hayal Perest

Hayal Perest

@hayal

2.Kitaba göre bana biraz vasat geldi. 2.Kitabı daha çok beğenmiştim. Bu kitapta Amanda'ya çok sinir oldum . Jenna ve Ken zaten benim gözdelerim. Bu kitapta daha bir sevdim onları . Çocukların kaçırılmaları da ilginç bir konuydu. Kurgusu güzel .Okumayanlar için tavsiye ederim.
0 yorum
İLK NUR

İLK NUR

@esilaisik

Serinin 3. kitabıda 2. kitabında olduğu gibi olayları ve kurgusunu beğendim
ataç ikon Seçilmiş - Geleceği Gören
kitaba puan vermedi
0 yorum
tanya jaziri

tanya jaziri

@tanyajaziri

Hikaye çok basit. Bir ilerleme de olmuyor. Biraz sıktı.
0 yorum

Seçilmiş - Geleceği Gören - S41

Emily , Amanda'nın etrafında dolanan üç arkadaşını görmek için arkasını döndü. Aralarında fısıldayıp , sırıtıyorlardı ve Emily , kendini soru sormalarına hazırladı.
Hayal Perest tarafından eklenmiştir.
505
KİTAP
Seri Kitaplar
Birden fazla kitaptan oluşan ve uzun sürmeleri nedeniyle okurken adeta hayatımızın bir parçası olan seri kitaplar listelenmiş...
162
KİTAP
Vampir Severlerin Okuması Gereken En İyi Vampir Kitapları
Vampirleri ilgi çekici bulanların mutlaka okuması gereken, bazen gizemli, bazen romantik, bazense gerilim dolu en iyi vampir ...