up
ara

Eroinle Dans Kitap İncelemeleri

Burcu Ünlü

Burcu Ünlü

@burcuunlu

Eros namı diğer Eroin...
An itibari ile bitirdim. Sıcağı sıcağına yazıyorum :D Aslında Canan Tan kitaplarından pek haz almam. Bunu abla tavsiyesi üzerine okudum :) İyi ki de okumuşum. Kitabı okurken gelişen hadiselere kendi kendime tepkiler verip, olay akışlarına üzülüp, kendimce fikirler üretmeye çalıştım. Sanırım bu da eserin ne kadar başarılı olduğunu kanıtlıyor.

Günümüzde uyuşturucu kullanma yaşının 10'a kadar düştüğü bir dönemde ebeveynlerin ve özellikle üniversiteye gidecek olan gençlerin kesinlikle okuması gereken bir kitap. Fakat daha küçük yaşlarda ki çocukların okumasını önermiyorum. Özenme çağlarında yanlış etki yapabilir.

'Bir kereden bir şey olmaz' cümlesinin ne kadar boş olduğunu anlatıyor kitap. Okuduktan sonra bir kereden neler olacağını kendi gözlerinizle görüyorsunuz zaten. Eroinin güçlü zayıf hiç kimseyi tanımadığını, ele geçirdiği herkesi mahfettiğini gayet net bir şekilde göstermiş yazar.

Eğitici ders niteliğinde olan bu kitabı özelliklere ebeveynlere tavsiye ediyorum. Bir de kaliteli kitap paylaşimlarını bulabileceğiniz, güzel kitap dostları edinebileceğiniz Facebookda Kitap Çılgınları grubuna davetlimsiniz :)
ataç ikon Eroinle Dans
kitaba 7 verdi
0 yorum