up
ara

Kurtuluş Savaşı'nda Ege Çocukları

Kurtuluş Savaşı'nda Ege Çocukları Konusu ve Özeti

Kurtuluş Savaşı'nda Ege Çocukları
Kirli Mikrop ve Zararlı Mikrop kitabının da yazarı Adnan Özveri tarafından kaleme alınan Kurtuluş Savaşı'nda Ege Çocukları kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Anka-Ha Haber Medya İletişim yayınevinden 0 yılında 9789944963435 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kurtuluş Savaşı'nda Ege Çocukları isimli kitap 204 sayfadan oluşuyor. Kurtuluş Savaşı'nda Ege Çocukları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: Anka-Ha Haber Medya İletişim
ISBN: 9789944963435
Sayfa: 204 sayfa
Ulusal Kurtuluş Savaşı; yediden yetmişe bütün bir halkın kanıyla, canıyla işgalci güçlere karşı verdiği bir savaştır.Bu savaşta eli silah tutanlar cephede çarpışırken, cephe gerisinde ve işgal bölgelerinde de büyük mücadeleler verilmiştir.Bu roman; İzmir Sultanisi'nde okuyan bir grup çocuğun İzmir'in işgali sonrası bir araya gelerek, bir direniş örgütü kurmalarının kurgusal öyküsüdür.
Mesut Gazi

Mesut Gazi

@mesutgazi

çocukken okuyup çok sevdiğim bir kitap ülkemizin kuruluş hikayesini çocukların anlayabileceği bir dilde ve çocuk kahramanlara sahip olduğu içinde hoş geliyor yine
0 yorum

Kurtuluş Savaşı'nda Ege Çocukları - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle