up
ara

Gece Dünyası

Gece Dünyası Konusu ve Özeti

Gece Dünyası
Gece Dünyası kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yazar:
Çevirmen: Uğur Mehter
Yayınevi: Artemis Yayınları
ISBN: 9786054482856
Sayfa: 704 sayfa
Vampirler, kurtadamlar, cadılar. Biz farkında olmasak da hepsi aramızda yaşıyor. Ve onların gizli topluluğu Gece Dünyası'nın çok sıkı kanunları var. Bir insana aşık olmaksa Gece Dünyası'nın bütün kanunlarını çiğnemek anlamına geliyor. Gizli Vampir'de, Poppy, o yazın sonsuza kadar süreceğini düşünüyor. Ölümcül bir hastalığa yakalandığı teşhis edildiğindeyse tek kurtuluş umudu arkadaşı ve gizli aşkı James. Bu dünyadan olamayacak kadar yakışıklı James, Poppy'yi ölümsüzleştirebilirdi. Ama önce Gece Dünyası'nın sıkı kanunları karşısında, birçok şeyi göze almak zorundalar.Karanlığın Kızları'nda, Gece Dünyası'ndan kaçan üç kız kardeş, ıssız evlerini terk edip insanların arasında yaşamaya karar veriyor. Ağabeyleri Ash, onları geri götürmekle görevliyse de, kardeşlerinin güzel arkadaşına aşık olduğunda her şey bir anda altüst oluyor. İki cadı kuzen, okul aşkları için savaşıyor. Kara büyü ile beyaz büyünün savaşıysa Büyülü Aşk'ta.
Sezgi

Sezgi

@sezgii

Diğer fantastik hikayelerin toplandığı kitaplara göre çok çok iyiydi. Konu bütünlüğünü beğendim. 3 hikaye mevcut ben 'Gizli Vampir' hikayesine çok ısınamadım. Konu tanıdık bilindik geldi. Ama Karanlığın Kızları ve Büyülü Aşk güzeldi.Diğer fantastik hikaye kitaplarına göre (Ebedi Öpücük, Cehennemde Balo Geceleri) daha okunabilir. Daha iyiydi.
ataç ikon Gece Dünyası
kitaba 6 verdi
0 yorum
Merve Özdeniz

Merve Özdeniz

@merveozdeniz

Ama 3 farklı hikaye olduğu için uzun uzun okuyamıyorum tadı damağımda kalıyor. Özellikle Karanlığın Kızları bölümünde Ash'e aşık oldum resmen ama daha ne oldu bitti tadına varamadan Büyülü Aşk'a geçti. Herşeye rağmen bayıldım.. ♥ 
ataç ikon Gece Dünyası
kitaba puan vermedi
0 yorum

Gece Dünyası - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
162
KİTAP
Vampir Severlerin Okuması Gereken En İyi Vampir Kitapları
Vampirleri ilgi çekici bulanların mutlaka okuması gereken, bazen gizemli, bazen romantik, bazense gerilim dolu en iyi vampir ...