up
ara

Ruhsal Zeka SQ

Ruhsal Zeka SQ Konusu ve Özeti

Ruhsal Zeka SQ
Ruhsal Zeka SQ kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yayınevi: Yakamoz Yayınevi
ISBN: 9786053840558
Sayfa: 292 sayfa
Maddi güzelliğinizin arkasında gizlenen muhteşem mananızı keşfettiniz mi? Görünmez bir El'in, şans, kaza, içgüdü, ilham görüntüsüyle hayatınızı yönlendirdiğinin farkında mısınız? Neler oluyor?Evrene hükmeden gizli bir El, damlalardan bebekler, kelebekler, çiçekler, dağlar, denizler, gözler, gönüller tasarlıyor. O'nu tanıdınız mı? Hayata gülümsediğiniz günden beri kalbinizle konuşan o gizli El size ne diyor olabilir?Ruhsal Zekâ'yı okudukça, kalbinizde yükselen bir güneş, çevrenizde gülümseyen siluetleri gecenin karanlığından kurtaracak. Çalışkan, ümitli, heyecanlı, huzurlu, kanaatkâr, ısrarlı, zeki, sevimli bir sonsuzluk yolcusu olduğunuzu hatırlayacaksınız.İnancın, iyi niyetin, olumlu duygunun, ısrarın, kanaatkârlığın, ruhsal etkileşimin gücünü ve ilahî iradeyi keşfetmeye hazır mısınız? Ruhsal Zekâ, gizli bir El'in görünmez planının, maddeci bilimin göremediği sırrını açıklıyor. O gizli El'e dost olmayı seçerseniz, evrenin kalbine girersiniz.İşte bazı okuyucu yorumları:- "Hiçbir kitabı bu kadar meraklanarak okuduğumu hatırlamıyorum."- "Başarı yolcularının aklına kıvılcımdan öte bir ateş bırakıyor."- "İnsanı öyle anlatıyorsunuz ki kendime hayran kaldım."- "Bir kitaba böylesine bağlanacağımı düşünemezdim."Hayat bilgeliği sizi bekliyor. Bu kitaba, basıldığından beri gösterilen muhteşem ilginin sırlarını siz de keşfedin. Engelleriniz merdivenleriniz olsun. Kale gibi bir nur çevrenizi kuşatsın. İnanıp direnin ki, ıssız çölün sessiz kuyusuna da düşseniz, ilahî yardım size gönderilsin.
kitapp

kitapp

@kitapp

insanın vardığının sadece maddeden olmadığını insanın ruhunun ve inancının önemine dikkat çeken bir kitap. Severek okudum :)
ataç ikon Ruhsal Zeka SQ
kitaba 8 verdi
0 yorum
Misafir

Misafir

@misafir000

Okurken içinizin kıpı kıpır olduğunu hissedecek, kainatın ve hayatın sırlarına vakıf olacaksınız
ataç ikon Ruhsal Zeka SQ
kitaba 10 verdi
0 yorum
Özlem

Özlem

@ozlem27

Klasik kişisel gelişim kitaplarından çok farklı çok güzel bir kitap. Herkese tavsiye ederim.
ataç ikon Ruhsal Zeka SQ
kitaba 10 verdi
0 yorum

Ruhsal Zeka SQ - S41

Bazı anlarda insan Yüce Yaradan'ın her şeye hakimiyetini unutur veya bazı insanlar da varlığına inanmaz. Evreni tesadüflerin, kendi hayatını da kendisinin yarattığını sanır. Çok büyük yanılgı. Güneş'le ilişkisi kopan Ay karanlığa; Yüce Yaradan'la bağı kopan insan yokluğa düşer.
Özlem tarafından eklenmiştir.
Afra

Afra

@afra217

Yıldırım Bayezit'in dediği gibi, "yenileceğinden korkan daima yenilir."
ataç ikon Ruhsal Zeka SQ
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
Afra

Afra

@afra217

Çocuklukta kendimizi anne babamızın yorumlarına göre anlamlandırarak dış referansın altında ezildik. Çocuğuna elbise alan anne, ilk aşıyı yapıyor çocuğuna; "hemen gidip babamıza gösterelim, bakalım beğenmiş mi?" Neden önce, "sen beğendin mi, bunu alalım mı" diye sormuyorlar?
ataç ikon Ruhsal Zeka SQ
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
Afra

Afra

@afra217

Son soluğa kadar sonsuzluk için eser üretmek gerekir. Sorunlar ve zorluklar ruhu eğitmek ve öz kimliği yüceltmek için yaşanmaktadır .
ataç ikon Ruhsal Zeka SQ
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
1130
KİTAP
Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar
Herkesin mutlaka okuması gereken, kitaplığında bulunması gereken kitaplar listelenmektedir. Sen de mutlaka okunması gerektiği...
195
KİTAP
Zaman kaybı olan kitaplar
Bitse de kurtulsam dediğiniz, okuduktan sonra kendinize bir şey katmadığını düşündüğünüz, zamanımı keşke başka bir kitaba ver...