up
ara

Aura ve Çakra Kullanma Kılavuzu

Aura ve Çakra Kullanma Kılavuzu Konusu ve Özeti

Aura ve Çakra Kullanma Kılavuzu
Aura ve Çakra Kullanma Kılavuzu kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yazar:
Yayınevi: Kuraldışı Yayınları
ISBN: 9789752750081
Sayfa: 281 sayfa Basım Tarihi: 2000
Aura ve Çakra Kullanma Kılavuzu insan bedenindeki esrarengiz enerji sisteminin nasıl tedavi edilip korunacağını anlatan son derece ilginç bir kitap. Karla McLaren, çakralarınızı, geç miş acıların oluşturduğu hasarlardan arındırmayı ve auranızı saldırgan, işgalci anerjilerden korumayı öğretiyor. Topraklama adı verdiği bir teknikle, beden, zihin ve yeryüzü arasında içsel bağlantının nasıl sağlanacağını; auranın doğal sınırlarının nasıl tanımlanacağını ve auranını nasıl yorumlanacağını açıklıyor. Aura adı verilen enerji alanını görsel teknikler aracılığıyla tedavi etmenin yollarını gösteren yazar, duyguları yönlendirmeyi öğrenerek verimli ilişkiler kurmanın ve hiçbir işe yaramayan; kişiyi sadece duraksatan davranış kalıplarından kurtulmanın mümkün olduğunu ortaya koyuyor.Son derece basit meditasyon tekniklerini uygulayarak hayatı anlamlı kılmanın yollarını gösteren Aura ve Çakra Kullanma Kılavuzu, kendinizle bağlantı kurmanız; bireysel kaderinizin zengin ve anlamlı yolunu bulmanız için eşsiz bir fırsat.

Aura ve Çakra Kullanma Kılavuzu - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Jagermeister Chrysalis

Jagermeister Chrysalis

@jagermeisterchrysalis

Şifacılığı öğrenmeden önce; aura ve çakraları yorumlamayı öğrenmeden önce yapacağınız ilk iş kendinize yer açmak olmalıdır.Kalabalık yaşamınızda ve kalabalık zihninizde bir yer aç­malısınız. Aksi takdirde öğrendikleriniz sizi gerçek bir öğrenci değil, bir şarlatan yapar. Bilgiye değil sadece malumatlara vakıf olursunuz.
ataç ikon Aura ve Çakra Kullanma Kılavuzu
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum