up
ara

Bi Müsaade Sınavım Var

Bi Müsaade Sınavım Var Konusu ve Özeti

Bi Müsaade Sınavım Var
Bi Müsaade Sınavım Var kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yazar:
Yayınevi: Timaş Yayınları
ISBN: 9786050807769
Sayfa: 208 sayfa
Bi' Müsaade Sınavım Var on yaşından erişkinliğe kadar farklı sınavlara girecek herkese şöyle diyor: "Öğretmenler, anne babalar, çocuklar ve gençler: Sınav kolaydır! Yeter ki nasıl hazırlanacağınızı bilin."Dr. Faruk Öndağ, Bi' Müsaade Sınavım Var'da tüm öğrencilerin sınav sürecinde neler yaşadığını, bu süreçte onları ne gibi görünmez engellerin beklediğini ve bu engellerin nasıl aşılacağını keyifli bir anlatımla aktarıyor. Sınava hazırlık sürecinde, bir hafta öncesinde ve özellikle sınav anında nelere dikkat edileceğini titizlikle işlerken okuyucuya bir yol haritası veriyor. Yaşanmış onlarca sınav öyküsü paylaşılıyor.Bi' Müsaade Sınavım Var adeta bir sınavı kolaylaştırma rehberi. Dr. Faruk Öndağ'ın sımsıcak, eğlenceli ve hayatın içinden anlatımıyla.
Hamit Yıldırım

Hamit Yıldırım

@hamityildirim53

Resmen kendi reklamını yapmış.
0 yorum

Bi Müsaade Sınavım Var - S41

-mizle şipşak yapıveriyoruz ama kafamızın içindeki bu mucizenin çok da farkında değiliz. İnanılır gibi değil: Binlerce bilgisayar, yüzlerce uydu kullan ama yine de sıradan bir insan beyni karşısında son derece basit ve ilkel kal.
Örgülü Kaktüs tarafından eklenmiştir.