up
ara

Athena Projesi

Athena Projesi Konusu ve Özeti

Athena Projesi
Athena Projesi kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yazar:
Yayınevi: Altın Kitaplar
ISBN: 9789752113879
Sayfa: 368 sayfa
Roma'daki bir terör saldırısında yirmiden fazla Amerikalının ölümü gizli kalmış bir çok sırrın ortaya çıkış noktası olur. Diğer yandan Güney Amerika'nın balta girmemiş ormanlarında üstünde runik semboller olan taş anıtların bulunduğu bir yerde Amerika'nın en büyük kâbusunun yaşanmasına çok az kalmıştır. Felaketler bununla da bitmez... Colorado'da bir casus, Amerika'nın Uluslararası Denver Havaalanı'nın altına gizlenen esrarengiz sırlarına ulaşmak üzeredir. Bütün bu olaylardan sonra Delta Birliği'nin yenetenekli kadın ajanları; Gretchen, Julie, Megan ve Alex, Athena Projesi adı altında bir dizi gizli operasyonlar düzenlerler. Dört kadın ajan, hedeflerine adım adım yaklaşırken kendi hükümetlerinin gizlediği büyük bir tehditle yüz yüze gelirler. Acaba bu tehdidin varlığı insanlığın geleceğini ve dünyayı nasıl etkileyecektir?...
simanur azaklı

simanur azaklı

@simanurazakli

Okumak veya okumamak.Bir şey kaybetmezsin
Çok araştırmadan aldığım bir kitap.Okumakla okumamak arasında pek bir fark yok.Bana pek bir şey katmadı.Okumasam da olurmuş.
ataç ikon Athena Projesi
kitaba 8 verdi
1 yorum
Murat Borhan (@muratborhan)
Hanımefendi ben bu düşüncenize katılmıyorum bilakis bu kitap bana çok şey kazandırdı diyebilirim birincisi kitap gerçekten çok güzel buradan kitabın yazarı Brad Thor a teşekkürü borç bilirim ikincisi kitap Amerika nın Dünya dan gizlediği gerçeklerin bir kısmını ortaya koyuyor eğer bu kitabın devamı yazılırsa gerçekten seve seve okurum.
07.04.16 beğen cevap

Athena Projesi - S41

Bu şubenin baş amacı Amerika' 'nın düşmanlarını şaşırtmak ve onların Amerika' yi şaşırtmasına engel olmak için devrimci yetenekler ortaya çıkarmaktı. Belki yapay zeka kullanımindan , belki de uzaydan yönetilen insansız uçaklar nedeniyle Savunma Bakanlığı' nda SAP radikal yenilikler çıkaran bir "teknoloji motoru " olarak nitelendiriliyordu
simanur azaklı tarafından eklenmiştir.