up
ara

Çığlık - Hush Hush Serisi 2. Kitap Kitap İncelemeleri

Sinem Dizdar

Sinem Dizdar

@sinemdizdar

Çığlık
Serinin ilk kitabını okuduktan sonra aylarca aradığım kitap.İlk kitap kadar harika değil fakat akıcılık konusunda listemde ilk 10 a girer.
3 yorum
Batuuu (@batuuu)
https://youtu.be/3BBsF7VIQyo

:)
02.11.18 beğen cevap
kader.cmln (@naturmort)
3-4 yıl önce bütün seriyi alıp okumuştum insana pek bir şey katmıyor malesef.. Akıcılık konusunda haklısınız hala hatırlıyorum konusunu ve çok da beğenerek okumuştum fakat her yerde var nasıl zor buldunuz anlamadım 🤔
02.11.18 beğen cevap
irem özcan (@iremozcan717)
Tüm serisini okudum çok güzel bir kitap herkese tavsiye ederim
02.11.18 beğen cevap
Merve Güner

Merve Güner

@merveguner

Hikaye güzel, yazar değil.
Hikaye her ne kadar sürükleyici olsa da yazarın bu seriyi direkt film olması için kaleme aldığı ancak bu kadar belli olabilirdi, bu da ne yazık ki kitapların içeriğini ucuzlaştırıyor. Karakterler çok sığ anlatılıyor aynı bir senaryo satırlarında olacağı gibi. Bu karakter derinsizliklerinin üstüne bir de Nora'nın sınırsız aptallığını çekmemiz gerekiyor okurken. Bir de, bir şeyi yapmaması gerektiğini düşünüp bir sonraki paragrafta onu yapması sinir krizi sebebi. Yine de umutsuz bir romantik olarak okuyorum efenim.
0 yorum
Merve Akpınar

Merve Akpınar

@littlebookstagram

Tek solukta okuduğum kitaplardan biriydi
Serinin sanırım en açıklayıcı kitabı buydu. Hem Nora'nın babasının ölümü, hem de Marcia'nin ölümüne sürdürdüğü nefretinin sebebi bu kitapta daha netlik kazanıyor. İlk kitaba nazaran bu kitap sanki daha keyifliydi. Yazarın anlatımı gerçekten akıcı fakat olaylar biraz sıkıcılaşabiliyor özellikle Nora'nın düşüncelerini yazdığı bölümlerde gerçekten çok fazla konuşma kısımlarına atlama isteği duydum yine. Nora hala saçma hareketlerde bulunup yanlış insanlara güvense de işler yoluna giriyor. Bazı kısımlarda da Vee'ye çok sinir oldum ama en çok Marcie'nin Nora'ya neden bu kadar kızgın olduğunu öğrenebilmek rahatlattı beni. Daha fazla detay vermek istemiyorum ama canınızın sıkıldığı, dünyadan biraz uzaklaşmak istediğiniz bir zamanda okunabilecek güzel bir fantastik seri.
0 yorum
Kübra Güven

Kübra Güven

@kubraguven

Tavsiye ederim.
En az ilk kitabı kadar akıcı, en az ilk kitabı kadar çekici ve güzel bir kitap. Okurken Nora'ya da Patch'e de sinir olduğum bölümler olsa da karakterleri seviyorum. Olay örgüsü çok güzel. Herkese tavsiye ederim.
0 yorum
Merve Balcıoğlu

Merve Balcıoğlu

@mervebalcioglu

Serinin şuan iki kitabını okudum ve bana biraz twilight serisini hatırlattı. Olaylar o seriye benziyor. Yani ilk kitapta biraz olağanüstülüklerden bahsedip ikinci kitapta biraz sorunların başlaması sonra aşıkların kavuşması gibi. Olağanüstü ve ortada bir yasak aşk var.
0 yorum
Berivan Ateş

Berivan Ateş

@berivanates

BAYILDIM
bu seri hakkında yorum yapamayacağım inanılmaz güzel ya normalde meleklerle ilgili kitapları itici bulurum ama bu kitap fazla iyi :)))
0 yorum
Güngör Özgür

Güngör Özgür

@gungorozgur

İlk kitabindan sonra ikinci kitabi daha da heyecanli seviyenin Yüksek olmasi gerekirdi ama yinede sasirtiyor insani
0 yorum
Fatma Nur Kabak

Fatma Nur Kabak

@fatmanurkabak

Yine süperdi...
Bu kitapta karaktere sinir olduğum çok zaman oldu. Ama bu bile güzeldi. Yazar yine çok iyi.
0 yorum
Gece

Gece

@isteoben

Tek solukta okuduğum kitaplardan biriydi.Bu serinin bir özelliği de elime aldığım an bırakamıyorum.Çok güzel fantastik macera dolu bir kitap ...
0 yorum
Sümeyye Karaköse

Sümeyye Karaköse

@sumeyyekarakose

Sürprizlerle dolu bir hikaye. Harika!!! Bu serinin ikinci kitabı hala kendini sevdirtebiliyor.
0 yorum
Öznurr Kuşcu

Öznurr Kuşcu

@oznurkuscu

Yazar seriye bu kitapla bol aksiyon katmış. Fantastik dalında bence bir numara.
0 yorum
Eysa Güngör

Eysa Güngör

@eysagungor

Olağanüstü bi kitap.
0 yorum
Burak Doğukan

Burak Doğukan

@burakdogukan

Serinin İkinci Kitabı Yazar Döktürmüş Yine Süper.
0 yorum
Seval Deveciler

Seval Deveciler

@nymphes

İlkiniokuyunca illaki merak ediyorsun bu seriyi şimdi ikinciyi okudum daha çok merak ediyorum. Heyecanlı, meraklı, akıcı, sürükleyici bir kitap .
0 yorum
Burcu Tanış

Burcu Tanış

@burcutanis

Bence çok güzel değildi. Serinin en kötü kitabı. Sırf devam edebilmek için okudum. Sıkılması nedeni Nora ve Patch in ayrılmalarıydı ve sahneleri çok azdı.
0 yorum
/ 3