up
ara

Hiçlikten Gelen Kız

Hiçlikten Gelen Kız Konusu ve Özeti

Hiçlikten Gelen Kız
On İki kitabının da yazarı Justin Cronin tarafından kaleme alınan Hiçlikten Gelen Kız kitabı Roman, Gerilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2012 yılında 9786050905946 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hiçlikten Gelen Kız isimli kitap 788 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Dost Körpe çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Hiçlikten Gelen Kız kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Çevirmen: Dost Körpe
Yayınevi: Doğan Kitap
ISBN: 9786050905946
Sayfa: 788 sayfa Basım Tarihi: 2012
"Muazzam bir hayal gücüyle harmanlanmış, büyüleyici ve eğlenceli bir hikâye. Hiçlikten Gelen Kız'dan 15 sayfa okuyun ve hikâye sizi alıp götürsün. 30. sayfaya geldiğinizde kitap sizi esir alacak ve gece yarılarına kadar elinizden bırakamayacaksınız."
Stephen King

"Stephen King müptelası okurlar için bir çırpıda okunacak bir yapıt. Justin Cronin'in virüs gibi yayılan ölmeyenlerinin hikâyesi tam onlara göre."
The Independent

"Cronin'in göz dolduran kalın romanı klişeleri aşıyor ve hararetle okunacak bir kıyamet-sonrası vampir hikâyesi sunuyor bize."
The Guardian

Nuh Projesi: ABD ordusunun elindeki büyük güç.
İnsanların yaşlanmasını yavaşlatacak bilimsel bir proje.
Virüsün enjekte edildiği 12 idam mahkûmu…
Sonuncu ve en önemli denek: 6 yaşında, sahipsiz bir kız, Amy Bellafonte…
Kanlı bir savaş sonrasında denekler laboratuvardan kaçar.

Son derece güçlü, vampire benzeyen bu yaratıklar müthiş bir açlıkla, insanlığın sonunu getirebilecek virüsün dünyaya yayılmasına yol açar.

Çehresi tamamen değişmiş dünyada yaşamlarını devam ettirmeye çalışan insanları büyük bir mücadele beklemektedir. Bu geceden sağ kurtulan Amy, kendisine inanan ve destekleyen bir grup insanla uzun yıllara ve geniş bir coğrafyaya uzanan destansı, soluk kesen bir yolculuğa çıkacak ve kurtuluşa giden yolda anahtar kişi olacaktır.

Justin Cronin'in epik üçlemesinin bu ilk kitabı müthiş bir okuma serüveni vaat ediyor.
Pinar Aydin

Pinar Aydin

@pinakaydin

Kitabın ansiklopedi kalınlığında ve küçücük yazılı olması sizi korkutmasın, göz açıp kapayana kadar bitirebilirsiniz. İnanılmaz sürükleyici bir kitap. Fantastik konusu, gerilim ögeleri ile başarılı bir şekilde birleştirilmiş. Kitabın sizi alıp götürmesine izin vermelisiniz... Bitirdiğinizde ON İKİ yi okumak için sabırsızlanacaksınız...
ataç ikon Hiçlikten Gelen Kız
kitaba 10 verdi
2 beğen · 1 yorum
Semih Oktay (@semihoktay)
Tam puan!
26.04.16 beğen cevap
Naz

Naz

@belizakyildiz

İlk 200 sayfayı soluksuz okuyup, ondan sonra olay değiştiği için kafamı kurcalayıp bırakmama sebep olan kitaptı. Ön yargıdan aylardır kütüphanemde öyle duruyor. Yazın tekrar başlamaya kararlıyım.
ataç ikon Hiçlikten Gelen Kız
kitaba puan vermedi
1 beğen · 0 yorum
Zihni Uygun

Zihni Uygun

@zihniuygun

Harika bir kitap. Kalınlığı göz korkutucu ama başlayınca hemen bitiveriyor. Kıyamet sonrası senaryolara merakınız varsa bu kitabı kesinlikle okuyun
ataç ikon Hiçlikten Gelen Kız
kitaba 10 verdi
1 beğen · 0 yorum
Saffet Ilgın

Saffet Ilgın

@saffet1183

Facebook ta tek sayfası var onuda ben kurdum inceleyebilirsiniz.
ataç ikon Hiçlikten Gelen Kız
kitaba 10 verdi
0 beğen · 0 yorum

Hiçlikten Gelen Kız - S41

Herkes ölmüştü.
Hümeyra Erköse tarafından eklenmiştir.
Gül Rana Soydan

Gül Rana Soydan

@glranasoydan

Ölüme giden uzun yolda her türlü tehlike bulunur ve yürek her yeni dehşet
karşısında azar azar siner, her adımda kemikler isyan eder, zihin hınçla direnir, hem de ne uğruna? Bariyerler birer birer yıkılır ve gözlerinizi istediğiniz kadar kapatın, felaket manzarasını ve orada işlenen suçları görmekten kaçamazsınız.

Katherine Ann Porter
ataç ikon Hiçlikten Gelen Kız
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
186
KİTAP
En İyi Polisiye Romanlar
Seri katil, cinayet, gizem, dedektif, kovalamaca, aksiyon, intikam ve daha fazlası en iyi polisiye romanlar listesinde. Sen d...