up
ara

Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu

Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu Konusu ve Özeti

Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu
Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yazar:
Yayınevi: Butik Yayınları
ISBN: 9786055890438
Sayfa: 203 sayfa
Allen Carr Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu Yöntemi Dünya'da ilk sırada yer alan sigara bırakma yöntemidir. Dünya'nın beş kıtasında yüzbinlerce insan bu yöntem ile sigarayı bırakmıştır."Sigara içmek çok karmaşık bir labirentin içinde kaybolmak gibi. Ama Allen Carr bu labirentin çıkışını gösteren planını bulmuş. Anında bağımlılığımdan kurtuldum ve özgürüm." -Pınar Eczacıbaşı (GYİAD Başkanı) Yüzyılın bu en büyük bağımlılık maddesi sigaradan kurtulmanın en kolay yolu bulundu diyebiliriz artık. Benim de uyguladığım Allen Carr metodu size neden bir sigara tiryakisi olduğunuzu ve bunun gerekçelerini çok güzel çürüterek anlatıyor, işin psikolojik tarafının ne kadar ağır olduğunu gerçekte nikotin bağımlılığının çok kolay atlatılabileceğini kafanıza işliyor. Ben size ve çalışanlarınıza sağlık, iş kaybı gibi dünyanın bu en büyük illetinden kurtulma yolunda Allen Carr metodunu şiddetle tavsiye ediyorum. -Prof.Dr. Manfred Neuberger (Viyana Üniversitesi Tıp Fakültesi Başkanı) "Allen Carr yöntemi kurumlar içerisinde sigara içme oranını etkileyici bir ölçüde düşüren tek yöntemdir. Araştırmalarımız gösteriyor ki, yöntem kurumlarda çalışanların sağlık ve memnuniyet derecelerini oldukça olumlu yönde etkiliyor. Ailen Carr denediğimiz diğer yöntemlerden ciddi bir fark ile daha başarılı olmuştur." -(29.07.2004) Prof.Dr.Judith Mackay (Dünya Sağlık Örgütü-WHO-Tütünsüz Dünya Başkanı)"Allen Çan`ın çalışmalarını hiç çekinmeden destekliyorum. Pekçok yöntem onun bazı tekniklerini kullanmaya çalışıyor ama hiç birisi onun yakaladığı başarıya yaklaşmıyor" -Ubeyd Korbey (Sigarayla Savaşanlar Vakfı Başkanı) "Allen Carhn Metodu ile tiryakilere verilen 6 saatlik Allen Carr Seminerine hayatında hiç sigara içmemiş biri olarak katılmaktan büyük keyif aldığımı belirtmeliyim. 1994 yılından bu yana ömrünü sigara denilen insanlığın baş belası ile savaşa adamış bir Sivil Toplum Kuruluşu Başkanı kimliğimle şunu ifade etmek İsterim, sigara bırakmak isteyenler üzerinde son derece etkili olacak bir metot. Sigarayı beyninde çözmek isteyenlere yılların birikimi ve nerdeyse dünyanın her yanında kazanılan deneyimle sunulan bir yöntem. Tiryakilerin kendilerine sunulan bu fırsatı kullanmamaları sigaraya başlamaktan sonra yapacakları ikinci büyük hataları olacaktır. Böylesine hayat kurtaran bir şansı dünyaya sunduğu için Allen Carr'ı kutluyorum."
Zeplindeki Bavul

Zeplindeki Bavul

@zeplindekibavul

hazır değilseniz başlamayın
şimdi öncelikle belirteyim sigarayı bıraktırcakmış hadi bıraktırsın bakalım diye hazır olmadan okumaya başlarsanız e bu ne ya der bırakırsınız ve hiç bir işe yaramaz.Öncelikle karar verin vs diye başlamiyim şimdi.
13 Ekim sabahı sigara içmemeye karar verdim.Bi sabah uyandım ve artık sigara içmek istemiyorum dedim ve şansıma iş yerinden bir arkadaşın kitabını inceleyim dedim ve bu yöntemle tanıştım.Kuru kuru bırakmayayım biraz da kitapla destek alayım dedim.Şimdilik güzel gidiyorum kitabın çok faydası oldu bu 3 günde :) bitmese sürekli devam etse diyosunuz yalnız hissediyosunuz kendinizi bitince.Neyseki videoları falan da varmış hemen onlara başliyim
0 yorum
Gökhan

Gökhan

@q

Okurken Sigara İçebilirsiniz...
Kitabı okudukça sigara isteğiniz azalacak ve artık ona elinizin gitmediğini farkedip şaşırabilirsiniz.
0 yorum
Meltem

Meltem

@meltemaslan18

Sigara bağımlısı olduğunuzu hatırlatmaktan başka bi işe yaramayan kitaptır kendileri.
1 yorum
Mücahit Ahmet Ok (@mucahitahmetok)
Bende başarılı oldu. Bence sen içtenlikle okumadın. Anlatılmak isteneni anlamadın. Kendini kandırdın ve sigara esaretine devam ediyorsun.
27.10.16 beğen cevap

Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Zeplindeki Bavul

Zeplindeki Bavul

@zeplindekibavul

Tiryakiler sigarayı keyif aldıkları için değil; sigara içmedikleri zaman kendilerini berbat hissettikleri için içerler.
Alınan nikotin miktarı arttıkça hem stres hem de sigaranın gerekli olduğu yanılgısı büyür.
ataç ikon Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 yorum
Zeplindeki Bavul

Zeplindeki Bavul

@zeplindekibavul

Dünyadaki en gergin insanlar sigara içmeyenler değil,elli yıl devamlı sigara içmiş, sık sık öksüren, balgam tüküren, yüksek tansiyonlu ve sürekli gergin olanlardır.
ataç ikon Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 yorum