up
ara

Cadı - Ayın Kardeşleri Serisi

- Witchling

Cadı - Ayın Kardeşleri Serisi Konusu ve Özeti

Cadı - Ayın Kardeşleri Serisi
Ejderha Cadı - Ayın Kardeşleri Serisi kitabının da yazarı Yasmine Galenorn tarafından kaleme alınan Cadı - Ayın Kardeşleri Serisi kitabı Vampir, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 2010 yılında 9786054335084 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cadı - Ayın Kardeşleri Serisi isimli kitap 380 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Çiğdem Algül çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Cadı - Ayın Kardeşleri Serisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çevirmen: Çiğdem Algül
Yayınevi: Martı Kitabevi
ISBN: 9786054335084
Sayfa: 380 sayfa Basım Tarihi: 2010
Dünyalar Savaşı yeniden başlıyor...
Karanlık Gölgeler yükseliyor...
Öteki dünyanın gizemli karakterleri bu sefer aramıza karışıyor...
"Cadı, gerçekten muhteşem… Mükemmel bir kadın kahraman, moda tutkusu, ölü adamlar ve Seattle yağmurları!"
MaryJanice Davidson
Gençlik, fantezi ve gizem edebiyatında ki yükselen ses Galenorn, Sisters of The Moon serisinin ilk kitabıyla eğlenceli bir maceraya adım atıyor.Çok zekice yazılmış fantezi kurgusu ve karakterlerinin yanısıra, vazgeçemediğimiz dedektiflik de kitaba çok eğlenceli bir hava katıyor.
"Hayat dolu, seksi ve büyüleyici."
Romantic Times

"Kesinlikle muhteşem."
Mary Janice Davidson

"İlgi uyandıran, espirili bir kitap. Elimden bırakamadım."
Candace Havens

"Cadı, seksi, fantastik, doğaüstü, gizemli ve romantik bir kitap."
Terese Rain

"Galenorn'un baştan çıkarıcı perisi, olağandışı bir dünyada aksiyonu arttırıyor. Bayıldım!"
Patricia Price

"Cadı, şaşırtıcı ve büyüleyici bir roman… Okuması gerçekten çok keyifli…"
Linda Winstead Jones
inci öztürk

inci öztürk

@inciozturk

cadı dünyası zor
ilk kez bu yazarın bir kitabını okudum, daha önce de bu kitaba başlamış yarım bırakmıştım ama tekrar elime aldım okumaya başladıkça sardı kitap. bir cadı aynı zamaanda peri öteki dünya adı verilen bir yerden dünyamıza gelmişler onların ve kardeşlerinin hikayesini anlatıyor. güzeldi beklediğim heyecanı alamadım aama yine de okunabilir belki ilerledikçe yazarın da kendini geliştirmesine bağlı olarak serinin daha heyecanlı olacağını düşünüyorum, olumsuz yanları kurgusu biraz zayıftı, karakter sayısı fazla ve karakterlerin ait dünyadaki türler var karıştırdım çoğu zaman geri dönüşler yapmak durumunda kaldım. okunabilir eğlenceliydi kimi zaman. seriye devam etmeyi düşünüyorum
0 beğen · 0 yorum
NEJLA GÜNEŞ MUCIK

NEJLA GÜNEŞ MUCIK

@nejlagunesmucik

Daha önce okumuş olduğum fantastik romanlara göre okuması yorucuydu. Çünkü , o kadar çok farklı karakter ve olay örgüsü var ki takip etmekte zorlanıyor okur. Ve tam 18 kitaplık bir seri. O kur muyum ? Hayır tabi ki de. Sadece 2. kitap da elimde olduğundan ve kütüphanemde okumadığım bir kitap olmasından hiç hoşlanmadığımdan onu da okuyacağım.. o kadar...
2 beğen · 2 yorum
inci öztürk (@inciozturk)
çok yerinde tespitler yaptığınız aynen katıldığım bir yorum olmuş eliniize sağlık
28.01.16 beğen cevap
NEJLA GÜNEŞ MUCIK (@nejlagunesmucik)
@inci-ozturk teşekkür ederim :)
29.01.16 beğen cevap
Snem

Snem

@snemeslem

Okuduğum yada okumaya çalıştığım kitaplar arasında en vasat olanlardan birisi. Karakterler, olay hiç mi insanı içine çekmez. Kitabı sırf bitirebilmek için nereye gitsem yanımda taşıdım 1-2 sayfa okurum böyle biter diye oda olmadı. Kesinlikle tavsiye etmem.
0 beğen · 0 yorum
Burak Doğukan

Burak Doğukan

@burakdogukan

Kitap Vasatın Biraz Üstü Denebilir Kurgu Ve Karakterler İlgimi Çekmedi Açıkçası

Serinin Diğer Kitaplarını Almayı Hiç Düşünmüyorum Çünkü Bunu Zor Bitirdim Fantastik Kitaplarımın Arasında En Kötüsü Diyebilirim.
0 beğen · 0 yorum
ColinMCRY

ColinMCRY

@colinmcry

Cadı, hep kötü olacak değil ya..
Kitap fantastik bir ögelerden oluşmakta.Sihirli bir dünya ve içinde ne ararsanız var. Aşk,gizem,korku,şehvet. Hayal dünyanızı geliştirecek buna emin olabilirsiniz. Okumanızı tavsiye ederim.
3 beğen · 0 yorum

Cadı - Ayın Kardeşleri Serisi - S41

...lüyordu ama Delilah'nın o anda bir güvenceye ihtiyacı vardı. İçimizde, annemizi en çok özleyen oydu. Ben en büyüktüm, ölümünün üstesinden geldim. Menolly, özgür ruhluydu. Fakat Delilah... O, annemzin eteklerinin dibinde büyümüştü."
derya tarafından eklenmiştir.
507
KİTAP
Seri Kitaplar
Birden fazla kitaptan oluşan ve uzun sürmeleri nedeniyle okurken adeta hayatımızın bir parçası olan seri kitaplar listelenmiş...
165
KİTAP
Vampir Severlerin Okuması Gereken En İyi Vampir Kitapları
Vampirleri ilgi çekici bulanların mutlaka okuması gereken, bazen gizemli, bazen romantik, bazense gerilim dolu en iyi vampir ...