up
ara

Komplekssiz Yaşam

Komplekssiz Yaşam Konusu ve Özeti

Komplekssiz Yaşam
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Selim Yeniçeri tarafından kaleme alınan Komplekssiz Yaşam kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yakamoz Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9786053841470 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Komplekssiz Yaşam isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Komplekssiz Yaşam kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Yakamoz Yayınevi
ISBN: 9786053841470
Sayfa: 192 sayfa
"Bunu yapamazsın!""Bunu daha önce hiç kimse yapamadı, nasıl olur da sen yapabileceğini düşünürsün?""Bırak gitsin ve hemen aklını başına topla. Aksi takdirde aklını yitireceksin!""Böyle bir saçmalığın ardından koşacağına para kazanmak için mantıklı bir yol bul!""Ah, bu imkânsız!"Hayallerinizin peşinde koşarken bu cümlelerden kaçını duydunuz? Peki, bunlar sizi engelledi mi?Yoksa aklınızdan geçen "Ben onun kadar güçlü değilim", "Benim hedeflerim ya da hayallerim yok" sözlerine mi yenildiniz? Peki ya kalbiniz... O ne diyor?Durun ve biraz soluklanın! Çünkü bu kitapla yaşam maratonuna yeniden katılacaksınız! Sizi hayallerinize ve hedeflerinize götürecek içsel ateşinizi serbest bırakmayı ve yüreğinizi izlemeyi öğreneceksiniz...

Komplekssiz Yaşam - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
S.E.Ç

S.E.Ç

@sec

Çok az bir para karşılığında özgürlüğümü verip diğer insanları zengin ederek haftada 6 gün, günde 8 saat çalışmak istemiyordum.
ataç ikon Komplekssiz Yaşam
kitaba 7 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
S.E.Ç

S.E.Ç

@sec

Herkes bir gün ölür ama herkes gerçekten yaşamaz!
ataç ikon Komplekssiz Yaşam
kitaba 7 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum