up
ara

N veya M?

N veya M? Konusu ve Özeti

N veya M?
Ordeal by Innocence kitabının da yazarı Agatha Christie tarafından kaleme alınan N veya M? kitabı Roman, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 0 yılında 9789752109612 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan N veya M? isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Çiğdem Öztekin çevirmiştir. N veya M? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çevirmen: Çiğdem Öztekin
Yayınevi: Altın Kitaplar
ISBN: 9789752109612
Sayfa: 240 sayfa
İkinci Dünya Savaşı'nda Kraliyet Hava Kuvvetleri, Luftwaffe savaş uçaklarını İngiltere sınırlarının dışında tutmaya çalışırken düşman içeride sinsi bir tehdit oluşturmaktadır. Nazi casusları sıradan vatandaş maskesi altında amaçlarına ulaşmaya çalışmaktadırlar. Artan baskı nedeniyle gizli haber alma servisi sıradışı iki casusa görev verir. Tommy ve Tuppence Beresford adındaki karıkocanın görevi deniz kenarındaki Sans Souci Pansiyonu'ndaki renkli kişiler arasında gizlenen iki haini bulup ortaya çıkarmaktır. Bu görev deniz kenarındaki gezilerden ibaret değildir. N ve M İngiltere'nin en iyi ajanının yaşamına son vermişlerdir..."Sonu muhteşem bir sürprizle biten... baştan sona heyecan dolu bir öykü!"Observer
m__e__r__v__e

m__e__r__v__e

@mervec

Agatha Christie nin romanlarını sevmemek mümkün değil ama bu kitapta çok sıkıldım..İstediğim lezzeti bulamadım..Gene de okunabilir ;)
ataç ikon N veya M?
kitaba 4 verdi
0 yorum

N veya M? - S41

Tuppence yanıtladı.
"Şu Blitzkrieg denilen şey Almanların son kozu olsa gerek. Galiba Almanya'dakıtlık korkutacak düzeydeymiş. Fabrikalardaki işçiler mutsuzmuş. Sonuçta bütün bunlar bir çöküşün göstergeleri."
Zeynep tarafından eklenmiştir.