up
ara

Carpe Corpus - Morganville Vampirleri Serisi 6. Kitap

Carpe Corpus - Morganville Vampirleri Serisi 6. Kitap Konusu ve Özeti

Carpe Corpus - Morganville Vampirleri Serisi 6. Kitap
Carpe Corpus - Morganville Vampirleri Serisi 6. Kitap kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yazar:
Çevirmen: Evrim Şoplan
Yayınevi: Artemis Yayınları
ISBN: 9786054377831
Sayfa: 296 sayfa Basım Tarihi: 2011
Morganville'de vampirlerle insanlar barış içinde yaşıyordu. En azından görünüşte. Ta ki acımasız Bishop, vampirlerin kayıp kitabının peşine düşüp kuralları baştan yazana kadar. Kasaba artık onun demir yumruğuyla yönetiliyordu. Kaçınılmaz direnişler baş gösterince, Bishop'ın gizlemeye çok da çabalamadığı canavar yüzü açığa çıktı ve kana susamış vampir, tüm kasabayı içindekilerle birlikte yeryüzünden silmeye yemin etti. Claire Danvers ve arkadaşlarından başka kimsede de onun yoluna çıkacak cesaret yoktu. Gerçi onlar Bishop'ın hakkından gelse bile, gücün tadını alan vampirler eski kurallara dönmeyi kabul edecek miydi dersiniz?

Rachel Caıne, "Morganville Vampirleri", "Weather Warden" ve "Outcast Season" gibi dünya çapında çok satan seriler yazdı. Caine, kendisi gibi sanatla uğraşan kocası R. Cat Conrad'la birlikte Forth Worth, Teksas'ta yaşıyor.
Sümeyye Karaköse

Sümeyye Karaköse

@sumeyyekarakose

Serideki her kitapta kesinlikle farklı olaylar ve artan bir heyecan var. Bu seri tam bir felaket. Küçük bir şehir ama büyük olaylar barındırıyor.
0 yorum

Carpe Corpus - Morganville Vampirleri Serisi 6. Kitap - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
505
KİTAP
Seri Kitaplar
Birden fazla kitaptan oluşan ve uzun sürmeleri nedeniyle okurken adeta hayatımızın bir parçası olan seri kitaplar listelenmiş...
162
KİTAP
Vampir Severlerin Okuması Gereken En İyi Vampir Kitapları
Vampirleri ilgi çekici bulanların mutlaka okuması gereken, bazen gizemli, bazen romantik, bazense gerilim dolu en iyi vampir ...