up
ara

Uzmanından SEO

Uzmanından SEO Konusu ve Özeti

Uzmanından SEO
Uzmanından SEO kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yazar:
Yayınevi: Dikeyeksen
ISBN: 9786056167751
Sayfa: 264 sayfa
SEO Uzmanından öğrenilir. Türkiye'de arama motorlarına SEO yazınca ilk sırada çıkan seohocasi.com'un geliştiricisi ve kurucusu Kaan Gülten'in kendine özgü sade ve anlaşılır üslubu ile kaleme aldığı bu kitapla beraber hiç bilinmeyen SEO teknikleri gün yüzüne çıkıyor. Bilgi paylaştıkça çoğalır.Ve bu kitapla beraber bu bilgileri resimli anlatımla kolay yoldan öğrenebilirsiniz. SEO Araçlarını, SEO'nun gelişim sürecini bu kitapla öğrenin. Arama Motoru Optimizasyonu, SEO Mantığı, Popülarite, Hızlı İndekslenme Teknikleri, Google Caffeine,Google Filtreleri, Sandbox, Google Bomb, Google Webmaster Araçları, Site Haritaları, Googlebot gibi Taramak,Google Servisleri, Analytics, Adsense, Adwords, Site İçi SEO - Metalar, Kanonik URL Anahtar Kelimeler, Site Dışı SEO, Backlink, Twitter -Facebook-Friendfeed, Sunucu Bazlı SEO, Domain Bazlı SEO, Ziyaretçi Bazlı SEO, Google Analytics + Alexa, E-ticaret Sistemleri İçin SEO, SEO Araçları.
Hakan Eröztekin

Hakan Eröztekin

@cikolataadam

Doyurucu
Yeni bir siteniz varsa Google aramalarında yükselmek istersiniz. Bu kitap, bunu doğru şekilde nasıl yapacağınızı ve SEO'nun mantığını anlamanız için harika bir kaynak.

İki puanı, içeriğin biraz düzensiz ve dağınık olması sebebiyle kırdım. Ancak buna rağmen kitaptan çok şey öğreneceksiniz :)
ataç ikon Uzmanından SEO
kitaba 8 verdi
0 yorum

Uzmanından SEO - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle