up
ara

Dolu Dolu Yaşamak

Dolu Dolu Yaşamak Konusu ve Özeti

Dolu Dolu Yaşamak
Çatışan Değerlerimiz kitabının da yazarı Özcan Köknel tarafından kaleme alınan Dolu Dolu Yaşamak kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 0 yılında 9789754053081 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dolu Dolu Yaşamak isimli kitap 255 sayfadan oluşuyor. Dolu Dolu Yaşamak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Altın Kitaplar
ISBN: 9789754053081
Sayfa: 255 sayfa
Dolu dolu yaşamak...Doyasıya yaşamak...Günleri binbir renkle, binbir pırıltıyla doldurmak...Güzellikleri aramak, bulmak, kendini güzelliklerle çevirip, güzellikler içinde yaşamak...Öyleyse elele verelim ve hayatı binbir renkle yaşayabilmek için okuyalım, araştıralım; hayatı dolu dolu yaşamasını bilen kişilerin deneyimlerinden yararlanarak, düş gücümüzü harekete geçirip dikkatimizi daha güzel, daha pırıltılı bir yaşam biçimi üzerinde yoğunlaştıralım.Var mısınız?..

Dolu Dolu Yaşamak - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Ömer DEMİR

Ömer DEMİR

@omerdemir

"Müzik sözcüğü eski Yunanca "mousike" ya da "mousa" sözcüğünden gelmekte ve "melek" anlamını vermektedir. Gerçekten de müzik, insanlık tarihi boyunca insanlara haz, mutluluk, rahatlık veren bir iyilik meleği, iyilik tanrısı gibidir. Eski Yunan'da bir müzik tanrısı ve her biri bir müzik dalının simgesi olan dokuz müzik meleğinin, perisinin bulunduğuna inanılırdı."
ataç ikon Dolu Dolu Yaşamak
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Karartı

Karartı

@kararti

Okulda başarılı olmak, toplum içinde kabul edilir olmak nasıl bir eğitim işiyse, hayatı daha dolu, daha renkli yaşamak da öğrenilebilir. Hepimiz öylesine dikkatlerimizi görevlerimiz üstüne yoğunlaştırmışızdır ki, daha pırıltılı bir yaşama biçimi için kafamızı yormaz, aklımıza bile getirmeyiz, böylece günler birbiri ardına tekdüze akar gider. Oysa görevler elbette önemli ama bir kez, bir tek kez yaşanacak olan yaşam da en az görevler kadar önemli.
ataç ikon Dolu Dolu Yaşamak
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum